• 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag

Programy językowe dla młodzieży za granicą

malta

Junior International na Malcie

13-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers na Malcie. 10 dni.

Sprawdź

 

summerschool 1

Junior International w Anglii

13-19 lat. Wyjazdowy program językowy z native speakers w Anglii. 10 dni.

Sprawdź

 

summer school

Angloville Summer School

16-19 lat. Wyjazdowy kurs językowy z native speakers w Anglii. 14 dni. Zajęcia w szkole językowej Twin UK i bogaty program turystyczny.

Sprawdź

 

Nie masz pewności który kurs jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!

[]
1 Step 1
Imię
no-icon
Nazwisko
icon-phone
Telefon
icon-phone
Komentarzmore details
0 /

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Nauka angielskiego za granicą

Programy językowe Angloville to najbardziej zindywidualizowane, międzynarodowe obozy językowe w Europie, łączące świetną, wakacyjną zabawę z możliwością szybkiej poprawy języka angielskiego. Uczestnicy przez cały kurs mają aktywny kontakt z Native Speakerami z m.in. z USA, Anglii, Australii lub Kanady! W trakcie wyjazdu, Uczestnik odkrywa lokalną kulturę, zwiedza, cały czas rozmawiając w języku angielskim. Dzięki "zanurzeniu w języku", Uczestnik przełamuje barierę w mówieniu po angielsku, po drodze poznając nowych znajomych z całego świata! Wszystko bez książek i poza klasą językową.

Obóz językowy połączony z dobrą zabawą

Nic tak nie motywuje do nauki, jak dobra atmosfera i doborowe towarzystwo. A jeśli dodać do tego całkowity brak podręczników, zeszytów, ocen i klasówek tworzy się mieszanka idealna. Programy Angloville to nietypowe obozy językowe, podczas których uczestnicy rzuceni są na głęboką wodę. Pozbawieni możliwości komunikowania się po polsku w naturalny sposób przełamują swoje bariery i po prostu przestawiają się na angielski. Szybko, bez stresu i skutecznie!

Skuteczny kurs angielskiego dla młodzieży

Na językowy wyjazd zagraniczny kursanci mogą wybrać 2 kierunki: Anglię i Maltę. Niezależnie od miejsca i czasu trwania kursu cel jest jeden: wykorzystać dany moment maksymalnie i osiągnąć założone cele! Kursanci będą poznawać różne angielskie akcenty z całego świata, przełamywać wszelkie bariery, zyskiwać pewność siebie, a ponadto zdobywać ciekawe znajomości na całe życie i poznawać inne kultury. Uczestnik kursu ma także szansę zwiedzić miasto, poznać jego kulturę i zobaczyć najciekawsze zabytki.

Newsletter