Wioski językowe dla dorosłych

Brak Ci swobody w komunikowaniu się w języku angielskim?

Jesteś zatem w dobrym miejscu! Wioski językowe Angloville dla dorosłych to rozwiązanie, które sprawi, że poczujesz się naprawdę dobrze ze swoim angielskim. Zero wkuwania nowych słówek i wykonywania setek ćwiczeń gramatycznych. Za to pełne "zanurzenie się" w języku. Stworzymy dla Ciebie warunki i okoliczności, które sprowokują Cię do mówienia po angielsku, bliskie tym, jakie panują w autentycznym środowisku anglojęzycznym. Z tą różnicą, że wszystko będzie działo się w Polsce. Bez stresu, za to z gwarancją, że Ci się uda - będziesz uczestniczył w niemal niekończących się konwersacjach z Native Speakerami. Podczas obiadu także! A wszystko po to, aby zacząć swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Najbardziej  zindywidualizowany kurs języka angielskiego w Europie
3-7 dni nauki w Angielskiej Wiosce w Polsce
do 70 godzin praktycznych zajęć „1 na 1” i "2 na 1"
Native Speakerzy z UK, USA, Irlandii, Australii w 1 miejscu

Wybierz program językowy dla siebie

ANGIELSKA WIOSKA 

Wyjazdowy program językowy

Sesje 1 na 1 z Native Speakerami

70h komunikacji w j. angielskim

6 dni

ANGIELSKA WIOSKA Tandem 

Wyjazdowy program językowy

Sesje 2 na 1 z Native Speakerami

70h komunikacji w j. angielskim

6 dni

ANGIELSKA WIOSKA Weekend

Wyjazdowy program językowy

Sesje 1 na 1 z Native Speakerami

25h komunikacji w j. angielskim

3 dni

Zobacz jak wyglądają nasze wyjazdy

Wyjedź na weekend i zacznij mówić po angielsku

Swobodnie, naturalnie i bez żadnych kompleksów! Zdziwisz się, że potrafisz rozmawiać po angielsku praktycznie na każdy temat! Tak właśnie działają nasze intensywne kursy językowe dla dorosłych realizowane w systemie 1 na 1 lub 2 na 1 (Angielska Wioska Tandem) z Native Speakerami. Przez 6 dni lub przez cały weekend (w zależności od tego, na jaki kurs się zdecydujesz) będziemy mówić jedynie po angielsku. Program zakłada dostarczenie uczestnikom kursu sytuacji, które sprowokują do mówienia w języku angielskim, pozwolą wyzwolić odwagę i pewność siebie w komunikowaniu się w języku angielskim. Konwersacje dotyczą codziennych sytuacji życiowych (General English), a także związane są z pracą zawodową (Business English), jaką wykonuje kursant. Po takim weekendzie Twoja swoboda i pewność siebie w komunikowaniu się w języku angielskim zdecydowanie wzrosną!

Świetne rozwiązanie? Podaj dalej!

Angielska Wioska Weekend okazała się "strzałem w dziesiątkę"? Możesz teraz zadbać o angielski swoich pracowników bądź współpracowników. Nasze rozwiązania przeznaczone dla firm zdecydowanie różnią się od tych konwencjonalnych, a skuteczność naszych kursów dla dorosłych jest naprawdę imponująca.

Kursy języka angielskiego dla firm nie tylko pozytywnie wpłyną na umiejętności językowe pracowników, ale także znakomicie zintegrują zespół, poprawią jego efektywność i profesjonalnie przygotują do nowych wyzwań w zakresie rozwoju firmy, jej uczestnictwa na międzynarodowych targach, czy branżowych konferencjach.

Pozwól nam poznać Twoje potrzeby językowe

Pozwól nam poznać i zrozumieć Twoje potrzeby językowe, tak abyśmy mogli dobrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie 🙂

[]
1 Step 1
Uzyskaj indywidualną wycenę
Imię
no-icon
Telefon
icon-phone
Czy Ty lub Twoje dzieci brały udział w programie Angloville?
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder