Kursy angielskiego dla dorosłych

Brak Ci swobody w komunikowaniu się w języku angielskim? Jesteś zatem w dobrym miejscu! Wioski językowe Angloville dla dorosłych to rozwiązanie, które sprawi, że poczujesz się naprawdę dobrze ze swoim angielskim. Zero wkuwania nowych słówek i wykonywania setek ćwiczeń gramatycznych. Za to pełne "zanurzenie się" w języku. Stworzymy dla Ciebie warunki i okoliczności, które sprowokują Cię do mówienia po angielsku, bliskie tym, jakie panują w autentycznym środowisku anglojęzycznym. Z tą różnicą, że wszystko będzie działo się w Polsce. Bez stresu, za to z gwarancją, że Ci się uda - będziesz uczestniczył w niemal niekończących się konwersacjach z Native Speakerami. Podczas obiadu także! A wszystko po to, aby zacząć swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Najbardziej  zindywidualizowany kurs języka angielskiego w Europie
3-7 dni nauki w Angielskiej Wiosce w Polsce
do 70 godzin praktycznych zajęć „1 na 1” i "2 na 1"
Native Speakerzy z UK, USA, Irlandii, Australii w 1 miejscu
[maxbutton id="11" ]  

Zobacz jak wyglądają nasze wyjazdy

Wyjedź na weekend i zacznij mówić po angielsku

Swobodnie, naturalnie i bez żadnych kompleksów! Zdziwisz się, że potrafisz rozmawiać po angielsku praktycznie na każdy temat! Tak właśnie działają nasze intensywne kursy językowe dla dorosłych realizowane w systemie 1 na 1 lub 2 na 1 (Angielska Wioska Tandem) z Native Speakerami. Przez 6 dni lub przez cały weekend (w zależności od tego, na jaki kurs się zdecydujesz) będziemy mówić jedynie po angielsku. Program zakłada dostarczenie uczestnikom kursu sytuacji, które sprowokują do mówienia w języku angielskim, pozwolą wyzwolić odwagę i pewność siebie w komunikowaniu się w języku angielskim. Konwersacje dotyczą codziennych sytuacji życiowych (General English), a także związane są z pracą zawodową (Business English), jaką wykonuje kursant. Po takim weekendzie Twoja swoboda i pewność siebie w komunikowaniu się w języku angielskim zdecydowanie wzrosną!

Świetne rozwiązanie? Podaj dalej!

Angielska Wioska Weekend okazała się "strzałem w dziesiątkę"? Możesz teraz zadbać o angielski swoich pracowników bądź współpracowników. Nasze rozwiązania przeznaczone dla firm zdecydowanie różnią się od tych konwencjonalnych, a skuteczność naszych kursów dla dorosłych jest naprawdę imponująca.

Kursy języka angielskiego dla firm nie tylko pozytywnie wpłyną na umiejętności językowe pracowników, ale także znakomicie zintegrują zespół, poprawią jego efektywność i profesjonalnie przygotują do nowych wyzwań w zakresie rozwoju firmy, jej uczestnictwa na międzynarodowych targach, czy branżowych konferencjach.

Kurs angielskiego dla dorosłych – podnieś swoje kwalifikacje

Pracodawcy przykładają dużą wagę do umiejętności twardych, w tym znajomości języków obcych. Kurs dla dorosłych z języka angielskiego w Angoville to sposób na podniesienie swoich kwalifikacji językowych. Intensywny kurs daje najlepsze rezultaty – pozwala w krótkim czasie zrobić duże postępy, niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy. Dzięki przełamaniu bariery językowej uczestnicy czują się pewniej i swobodniej komunikują się po angielsku. Angielski staje się ich atutem, który może zaważyć o awansie czy podwyżce.

Kursy dla dorosłych

Kursy angielskiego dla dorosłych organizowane przez Angloville odbywają się zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. „Angielska Wioska” może być testem przed wyjazdem do pracy za granicę. Konieczność komunikowania się wyłącznie w języku angielskim wymusza przełamanie bariery językowej i skutecznie motywuje do prowadzenia konwersacji zarówno z Native Speakerami, jak i innymi uczestnikami.

Pozwól nam poznać Twoje potrzeby językowe

Pozwól nam poznać i zrozumieć Twoje potrzeby językowe, tak abyśmy mogli dobrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie ?

1 Step 1

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right