Intensywny kurs języka angielskiego

 1. Angloville
 2. Intensywny kurs angielskiego

Intensywny kurs języka angielskiego

Witaj w Angloville, pierwszej „Angielskiej Wiosce” w Polsce! W Angloville co roku pomagamy przełamać barierę w mówieniu po angielsku ponad 10 000 osobom z Polski i zagranicy. Uczestnicy naszych kursów z języka angielskiego dzięki intensywnej nauce szybko zdobywają nowe umiejętności. Organizujemy intensywne kursy języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży w „Angielskich Wioskach” w Polsce i za granicą, gdzie mówi się wyłącznie po angielsku, a także kursy stacjonarne i online. Nasze kursy prowadzą Native Speakerzy, a uczestnicy ćwiczą angielski 24h/dobę.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

Intensywny kurs angielskiego – komu jest dedykowany?

Dostępny w naszej ofercie intensywny kurs angielskiego to rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli masz ograniczony czas na naukę. Przyspieszony kurs angielskiego jest sposobem na szybkie zdobycie wiedzy i swobody komunikowania się w tym języku. W Angloville zwracamy szczególną uwagę na konwersacje – uczestnicy naszych kursów rozmawiają wyłącznie w języku angielskim. Angielski – intensywny kurs w Angloville to rozwiązanie dostępne dla osób w różnym wieku. Organizujemy wyjazdy dla:

 • Dorosłych. Intensywne kursy angielskiego w Angloville dostępne są dla uczestników w każdym wieku i bez względu na stopień zaawansowania.
 • Dzieci i młodzieży. Kurs angielskiego w Polsce lub za granicą to doskonały sposób, aby przygotować się do ważnych egzaminów, w tym matury.
 • Pracowników firm. Inwestycje w kapitał ludzki zawsze się zwracają. Podnosząc wiedzę członków zespołu, możesz szybko zdobyć miano lidera.

Każdy organizowany przez nas intensywny kurs języka angielskiego to przygoda – połączenie nauki z możliwością zwiedzania jednego z anglojęzycznych krajów i odpoczynku.

Spersonalizowany intensywny kurs angielskiego w Angloville

Co wyróżnia nasze intensywne kursy angielskiego? To, że są one spersonalizowane. Uczestnicy kursów oferowanych przez Angloville:

 • Uczą się we własnym tempie. W naszych „Angielskich Wioskach” rozwijasz wiedzę podczas indywidualnych konwersacji z lektorem. Bez książek, bez monotonnego rozwiązywania zadań. Rezultaty zauważysz już po kilku pierwszych dniach.
 • Mają szansę „zanurzyć się” w języku angielskim. Intensywny kurs języka angielskiego daje możliwość obcowania z językiem obcym przez całą dobę. W przypadku wyjazdów zagranicznych uczestnicy mają styczność z angielskim w każdej typowej sytuacji, np. podczas robienia zakupów czy zwiedzania.
 • Prowadzą konwersacje z lektorami. W naszym gronie znajdują się native speakerzy z różnych krajów świata. Dzięki tej różnorodności, uczestnicy kursu mają możliwość osłuchania się z wieloma akcentami.

Przyspieszony kurs angielskiego pozwala każdemu uczestnikowi skoncentrować się na tych aspektach języka, które sprawiają mu najwięcej kłopotów.

Intensywny kurs angielskiego – unikalne rozwiązania Angloville

Intensywny wyjazdowy kurs angielskiego z Angloville to:

 • 6-10 dni pełnego zanurzenia w języku z native speakerami
 • Zajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 (ilość uczniów vs. native speakerów)
 • Tylko komunikacja i umiejętności praktyczne
 • Angielskie Wioski w Polsce, Anglii, Irlandii, na Malcie
 • Różne akcenty w 1 miejscu: brytyjski, amerykański, irlandzki i australijski

Możliwość rozszerzenia pakietu o intensywny kurs stacjonarny lub intensywny kurs angielskiego online z native speakerami, który zrealizuje określony przez Ciebie dodatkowy cel. Korzystając ze wszystkich możliwości, jakie oferuje Angloville, szybko poszerzysz swoje umiejętności. Pobyt w Angielskiej Wiosce służy przełamaniu bariery w mówieniu.

Dlaczego warto wybrać intensywny kurs angielskiego w Angloville?

 • Co roku ponad 10 000 absolwentów z 8 krajów
 • 54% absolwentów programów Junior wraca na kolejny kurs
 • Zaufanie u czołowych międzynarodowych marek
 • Innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego
 • Wyjazdowe kursy bez klasy językowej, bez języka polskiego
 • Szybka i intensywna nauka

Kurs Angloville – Angielska Wioska vs typowe kursy za granicą

Element kursuTypowy kurs za granicąAngloville – Angielska Wioska
PrzygotowanieZazwyczaj brak
Intensywny kurs wyjazdowy lub online 1 na 1 z native speakerami
Grupy10-15 osób
Zajęcia 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami
Czas zajęć20-25 h /tydzień70h / tydzień
Ilość godzin 1 na 1 z wyłączną uwagą native speakera
Zazwyczaj 0
Aż do 70h* (w zależności od wybranego programu)
Nauczanie i środowiskoNajczęściej teoretyczne, towarzystwo innych uczniów z tego samego kraju, 1 akcent nauczyciela prowadzącego
Konwersacje, praktyka sytuacji życiowych, gry
Po zajęciachNajczęściej rozmowy po polskuCały czas towarzystwo native speakerów
Środowisko nauki1 akcent nauczyciela prowadzącego
Angielska Wioska, Anglosasi z całego świata, wymiana kulturowa

Wybrali nas

Nie masz pewności jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail Napisz wiadomość