Szkolenia dla firm

Kompleksowe podejście do nauki języka angielskiego dedykowane dla firm oraz ich pracowników

  1. Angloville
  2. Firmy i szkoły
  3. Kursy języka angielskiego dla firm

Angloville dla firm to kompleksowe podejście do nauki języka angielskiego dedykowane dla firm oraz ich pracowników.

Misją Angloville jest pomoc w podnoszeniu kompetencji językowych Polaków, tak by mogli w pełni realizować się w swojej pracy na arenie międzynarodowej, bez myślenia o barierach językowych. Udowadniamy, że 6 dni wśród Native speakerów z całego świata wystarczy do nabrania pewności siebie w mówieniu po angielsku. Realizując swoją misję, odzwierciedlamy anglojęzycznego środowisko zapraszając Polskich Uczestników oraz Native speakerów do Angielskiej Wioski w Polsce.

Nasze rozwiązania to korzyści dla firmy i pracowników

Szybki i mierzalny wzrost kompetencji językowych i komunikacyjnych pracowników

Pracownicy, którzy nie boją się mówić po angielsku

Managerowie, którzy działają równie skutecznie po angielsku, jak po polsku

Wzrost kompetencji komunikacyjnych, takich jak uważne słuchanie, umiejętność zadawania pytań, podsumowywania i parafrazowania

Poczucie osiągania kolejnych celów

Atrakcyjny benefit oraz motywacja do rozwoju i dalszej nauki

Co wyróżnia Angloville dla firm?

  • Formuła Angielskiej Wioski pozwala pracownikom przełamać barierę językową w kontaktach z native speakerami z całego świata
  • Łączymy programy wyjazdowe z kursami online, by zagwarantować efekty
  • Stosujemy innowacyjny coaching językowy budujący motywację do nauki
  • 10 000 uczestników w 5 krajach

Rozwiązania językowe dla firm

Angloville dla firm to kompleksowe podejście do nauki języka angielskiego dedykowane dla firm oraz ich pracowników. Programy Angloville mogą być stosowane osobno, lub łącznie w modelu Blended Learning. Zastosowanie wszystkich rodzajów programów językowych z portfolio Angloville dla firm tworzy najbardziej efektywne i komplementarne rozwiązanie szkoleń językowych dla klientów biznesowych oraz ich pracowników.

Oferujemy 2 rodzaje programów językowych do zastosowania:

  • 3 lub 6-dniowe szkolenie 1 na 1 lub 2 na 1 z native speakerami z całego świata
  • Nauka online 1 na 1 z dowolnie wybranymi native speakerami z całego świata na platformie językowej

Formy kontaktu z językiem podczas wyjazdu

Sesje 1 na 1

Indywidualne rozmowy na różne tematy z native speakerami. Ich forma jest nieograniczona – możecie spotkać się przy kawie, w ogrodzie, a nawet na spacerze. Każda sesja odbywa się z innym native speakerem, a jej temat nie jest narzucony. Nasi koordynatorzy przygotowali dla uczestników wiele ciekawych zagadnień ogólnych, a także skoncentrowanych na zainteresowaniach danego uczestnika np. biznes, prawo, kultura, ekonomia, symulacja określonych sytuacji zawodowych, wystąpienia, czy rozmowy o pracę itp.

Zajęcia grupowe

Odbywają się w małych grupach i polegają na przygotowaniu wspólnego projektu na zadany przez koordynatorów temat. Uczestnicy muszą dyskutować, rozmawiać i zaprezentować efekt swojej pracy. Ćwiczenie to pomoże Ci odnaleźć się i pracować w międzynarodowym zespole.

Entertainment Hour

Wieczorna godzina rozrywki to czas na quizy, prezentacje native speakerów, gry towarzyskie i jeszcze więcej dobrej zabawy.

Spotkanie z Mentorem

Na początku kursu uczestnik zostaje przydzielony do indywidualnego mentora – native speakera, który pomaga mu przygotować prezentację i obserwuje jego postępy językowe.

Negocjacje i Prezentacje

Rozmowy z native speakerami i uczestnikami na określone tematy nauczą Cię nowych słówek i zwrotów potrzebnych do negocjacji w języku angielskim. Zyskasz również dodatkowe umiejętności i pewność siebie, by prezentować w języku angielskim.

Opinie Google

Obóz bardzo rozwija umiejętności rozmowy w języku angielskim. Na Angloville panuje bardzo miła atmosfera. Częsty kontakt z speakerami. Bardzo ciekawe i zabawne aktywności.

Jolanta Wroblewska Avatar Jolanta Wroblewska
17 września 2023

Wybrali nas

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami!

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane

Jak integrować i poszerzać wachlarz kwalifikacji zawodowych?

Już sama obecność z dala od swojego biurka i biurowych ścian zmienia podejście do wykonywanych czynności. Kurs językowy w gronie współpracowników będzie jednocześnie zespół integrować i zwiększać efektywność. Jedyne, co trzeba zrobić, to wybrać odpowiednią metodę. Przed rozpoczęciem kursu wspólnie ustalimy cele, które sukcesywnie będziemy realizować. Zależy Ci, aby pracownicy przygotowali się do ważnej konferencji lub targów za granicą? A może chodzi o to, aby pomóc poczuć się swobodnie, by bez skrępowania i blokady po prostu zacząć mówić? Znamy sposoby na to, aby pomóc się otworzyć najbardziej milczącym.

Po co pracownikom
dobra znajomość
angielskiego?

Pamiętaj, że wysyłając swojego pracownika na spotkanie z obcojęzycznymi kontrahentami lub na ważny event za granicę, to właśnie on jest wizytówką Twojej firmy. Dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o jego komfort i pewność siebie. Pracownik, który czuje się pewnie w konwersacji po angielsku, będzie dużo bardziej wiarygodny i przekonujący. Handel, sprzedaż usług czy negocjacje same w sobie nie są proste do wykonania, nawet w ojczystym języku. Angoville koncentruje się wokół wcześniej ustalonych kamieni milowych, które wspólnie będziemy osiągać. Stosujemy połączenie wielu metod jednocześnie, by osiągać najlepsze efekty, a nasze wszystkie kursy szyte są na miarę potrzeb Twojej firmy.

Kursy językowe dla firm

Organizowane przez szkołę językową Angloville kursy angielskiego dla firm sprawdzą się jako pozapłacowy czynnik motywujący pracowników. Proponujemy intensywne kursy językowe dla firm, których uczestnicy będą koncentrować się na rozmowach z Native Speakerami. Przystępna formuła oraz doświadczenie naszej kadry gwarantują uzyskanie zadowalających efektów w krótkim czasie, które następnie przełożą się na Twój zysk!

Biznesowy angielski dla firm

W Angloville stawiamy przede wszystkim na rozwój umiejętności praktycznych. Jeżeli w planach masz rozwój firmy na zagraniczne rynki, kurs angielskiego dla firm pomoże Twoim pracownikom odświeżyć i usystematyzować wiedzę, poprawi ich zdolności komunikacyjne oraz pozwoli przyswoić słownictwo z języka biznesowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – programami wyjazdowymi i zajęciami online na platformie językowej.

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera: