Notice: Undefined offset: 1 in /home/anglovil/public_html/angloville.pl/wp-content/themes/kerris_v3/functions.php on line 373
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag

Obozy Językowe dla dzieci i młodzieży z native speakers

Najbardziej  zindywidualizowany kurs języka angielskiego w Europie
7 dni nauki w Angielskiej Wiosce w Polsce
70 godzin praktycznych zajęć "2 na 1" i w grupach
Native Speakerzy i Mentorzy z UK, USA, Irlandii, Australii w 1 miejscu

Wybierz program językowy dla dziecka

Angloville Junior

Program językowy z native speakers dla młodzieży 12-19 lat

Sprawdź

Angloville Kids

Program językowy z native speakers dla dzieci 7-11 lat

Sprawdź

Junior International

Program na Malcie, w Anglii i Irlandii dla młodzieży 13-19 lat

Sprawdź

Angloville Familijny

Program językowy dla całych Rodzin z native speakers

Sprawdź

Kursy języka angielskiego inne niż wszystkie!

Dzieci i młodzież to najbardziej wymagający klienci, goście, konsumenci, uczniowie, a także... uczestnicy kursów językowych. Potrafią szybko się znudzić, zniechęcić i perfekcyjnie zidentyfikować najsłabsze strony zajęć, w których uczestniczą. Na szczęście istnieją rozwiązania inne niż wszystkie, dokładnie takie, jakich oczekują dzieci i młodzież, "szyte na miarę" ich potrzeb i wymagań. To wioski językowe Angloville - najbardziej zindywidualizowane, najbardziej interesujące programy językowe dla dzieci i młodzieży w Europie z native speakerami oraz anglojęzycznymi mentorami, które są dla uczestników prawdziwą, ekscytującą przygodą!

Zero książek, mnóstwo zabawy

Nie od dziś wiadomo, że najlepsza nauka to ta przez zabawę. Dlatego w naszych wioskach językowych Angloville rezygnujemy z podręczników oraz dziesiątek zdań i setek słówek wpisywanych do zeszytów. Stawiamy za to na rozmowy, zabawy, kreatywne projekty i autentyczną wymianę kulturową. Jeśli Twoje dziecko nie przepada za nauką języka angielskiego, a podręczniki i szkolna ławka działają na nie wyjątkowo zniechęcająco, kurs Angloville będzie zarówno dla Twojej pociechy, jak i dla Ciebie miłym zaskoczeniem. W naszych angielskich wioskach tworzymy warunki idealnie odpowiadające tym, jakie panują w krajach anglojęzycznych. Jedyna różnica polega na tym, że wszystko dzieje się w Polsce.

Angielska Wioska to unikatowy program zajęć, który motywuje małych uczestników do całkowitego przestawienia się na język angielski. Obawiasz się, że Twoje pociecha sobie nie poradzi? Że nie zna wystarczającej ilości słówek lub nie potrafi przełamać bariery językowej? Niepotrzebnie. Jak wyraźnie pokazują doświadczenia nasze i naszych małych kursantów, wystarczy naprawdę niewiele czasu, aby dzieci "zanurzyły się" w języku i szybko odnalazły w takiej właśnie nauce mnóstwo frajdy.

Uczymy tak, jak... uczą się dzieci

Angielska Wioska Kids, czy też kursy wyjazdowe Junior International to forma i program nauki, które perfekcyjnie odpowiadają temu, w jaki sposób – naturalnie i bez żadnego przymusu – dzieci przyswajają nowe umiejętności i wiedzę. Naukowcy zajmujący się neurobiologią dowiedli, że dzieci zdecydowanie chętniej angażują się w zajęcia, które rozbudzają ich ciekawość, nawiązują do ich zainteresowań, zachęcają do aktywności ruchowej oraz oferują wiele zróżnicowanych bodźców zewnętrznych. I tak właśnie uczymy się w naszych angielskich wioskach oraz podczas zagranicznych wyjazdów!

Dowiedz się więcej

Jeżeli nie znalazłeś informacji, które Cię interesują – zostaw kontakt do siebie ?

[]
1 Step 1
Uzyskaj więcej informacji
o programie Junior
Imię
no-icon
Nazwisko
icon-phone
Telefon
icon-phone
Komentarzmore details
0 /

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder