Wioski językowe dla dzieci i młodzieży

Kursy języka angielskiego inne niż wszystkie!

Dzieci i młodzież to najbardziej wymagający klienci, goście, konsumenci, uczniowie, a także... uczestnicy kursów językowych. Potrafią szybko się znudzić, zniechęcić i perfekcyjnie zidentyfikować najsłabsze strony zajęć, w których uczestniczą. Na szczęście istnieją rozwiązania inne niż wszystkie, dokładnie takie, jakich oczekują dzieci i młodzież, "szyte na miarę" ich potrzeb i wymagań. To wioski językowe Angloville - najbardziej zindywidualizowane, najbardziej interesujące programy językowe dla dzieci i młodzieży w Europie z native speakerami oraz anglojęzycznymi mentorami, które są dla uczestników prawdziwą, ekscytującą przygodą!

Zero książek, mnóstwo zabawy

Nie od dziś wiadomo, że najlepsza nauka to ta przez zabawę. Dlatego w naszych wioskach językowych Angloville rezygnujemy z podręczników oraz dziesiątek zdań i setek słówek wpisywanych do zeszytów. Stawiamy za to na rozmowy, zabawy, kreatywne projekty i autentyczną wymianę kulturową. Jeśli Twoje dziecko nie przepada za nauką języka angielskiego, a podręczniki i szkolna ławka działają na nie wyjątkowo zniechęcająco, kurs Angloville będzie zarówno dla Twojej pociechy, jak i dla Ciebie miłym zaskoczeniem. W naszych angielskich wioskach tworzymy warunki idealnie odpowiadające tym, jakie panują w krajach anglojęzycznych. Jedyna różnica polega na tym, że wszystko dzieje się w Polsce.

Angielska Wioska to unikatowy program zajęć, który motywuje małych uczestników do całkowitego przestawienia się na język angielski. Obawiasz się, że Twoje pociecha sobie nie poradzi? Że nie zna wystarczającej ilości słówek lub nie potrafi przełamać bariery językowej? Niepotrzebnie. Jak wyraźnie pokazują doświadczenia nasze i naszych małych kursantów, wystarczy naprawdę niewiele czasu, aby dzieci "zanurzyły się" w języku i szybko odnalazły w takiej właśnie nauce mnóstwo frajdy.

Uczymy tak, jak... uczą się dzieci

Angielska Wioska Kids, czy też kursy wyjazdowe Junior International to forma i program nauki, które perfekcyjnie odpowiadają temu, w jaki sposób – naturalnie i bez żadnego przymusu – dzieci przyswajają nowe umiejętności i wiedzę. Naukowcy zajmujący się neurobiologią dowiedli, że dzieci zdecydowanie chętniej angażują się w zajęcia, które rozbudzają ich ciekawość, nawiązują do ich zainteresowań, zachęcają do aktywności ruchowej oraz oferują wiele zróżnicowanych bodźców zewnętrznych. I tak właśnie uczymy się w naszych angielskich wioskach oraz podczas zagranicznych wyjazdów!

Najbardziej  zindywidualizowany kurs języka angielskiego w Europie
7 dni nauki w Angielskiej Wiosce w Polsce
70 godzin praktycznych zajęć "2 na 1" i w grupach
Native Speakerzy i Mentorzy z UK, USA, Irlandii, Australii w 1 miejscu

Wybierz program językowy dla dziecka

Angloville JUNIOR 

Wyjazdowy program językowy

dla młodzieży 12-19 lat

2 na 1 z Native Speakerami

70h komunikacji w j. angielskim w 7 dni

Angloville KIDS 

Wyjazdowy program językowy

dla dzieci 7-11 lat

6-osobowe grupy z Native Speakerami

60h komunikacji w j. angielskim w 7 dni

JUNIOR International 

Wyjazdowy program językowy

dla młodzieży 13-19 lat

obejmujący 100h aktywności

"2 na 1" z Native Speakerami w 10 dni

Uzyskaj plan nauki dla dziecka

Zapewnij dziecku pobyt w międzynarodowym gronie w Angielskiej Wiosce w Polsce – napisz do nas i dowiedz się co dla Was przygotowaliśmy 🙂

[]
1 Step 1
Formularz kontaktowy
Imię
no-icon
Telefon
icon-phone
Komentarzmore details
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
<!-- END Criteo Category / Listing Tag →