Baw się na stoku i ucz się angielskiego z Native Speakerami

Obóz narciarsko-językowy w Angielskiej Wiosce w Polsce

 1. Angloville
 2. Dla dzieci i młodzieży
 3. Angloville Junior Ski

Obóz językowo–narciarski w Angielskiej Wiosce w Polsce z Native Speakerami

Angloville Junior SKI to połączenie obozu narciarskiego z najbardziej zindywidualizowanym kursem językowym w Europie z native speakerami i anglojęzycznymi trenerami. Podstawą obozu są sesje konwersacyjne „2 na 1” oraz codzienne wyjścia na stok narciarski. Wykorzystujemy anglosaski model nauki – przez praktykę i kreatywną zabawę!

Zobacz, co mówi o nas rodzic jednego z uczestników — Cezary Pazura

Unikalność Angloville Junior Ski

3 w 1
Intensywny kurs językowy
Pobyt w Angielskiej Wiosce
Obóz narciarski

Sesje konwersacyjne 2 na 1 z Native Speakers

Specjalnie przygotowane materiały edukacyjne

Codziennie 4h na Stoku Narciarskim

Zajęcia z wykwalifikowanym Instruktorem Narciarstwa

Ubezpieczenie SKI

Opinie Google

Córka była z Angloville w Dworze Pomorskim. Pozbyła się bariery językowej. Zaczęła płynnie mówić po angielsku. Nawet w szkole nauczycielka była w szoku, że przez tydzień zrobiła taki postęp. Polecam!

Dorota Malanowicz Avatar Dorota Malanowicz
10 października 2023

Przykładowy dzień na obozie językowym Angloville

08:00-09:00

Śniadanie

09:00-13:00

Skiing

13:30-14:30

Obiad

14:30-15:30

Free Time

15:30-19:30

Speaking Sessions

19:30-20:30

Kolacja

20:30-22:00

Social Time/ Group Activities

22:00

Bedtime

Narty / Snowboard

 • Na stoku do dyspozycji Uczestników jest siedem (1-7) tras narciarskich. Wszystkie są naśnieżone i oświetlone. Długości tras mierzą od 90-1300 m.
 • Uczestnicy podczas programu każdego dnia spędzą ok. 4h na stoku pod opieką Instruktorów narciarstwa, którzy będą wspierać mniej i bardziej zaawansowanych uczniów.
 • Stacja (Małe Ciche) oddalona jest 1 km od hotelu. Na stok uczestników będzie dowozić Ski Bus.
 • Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia sprzętu: narty lub snowboard. Uczestnicy mogą również zabrać ze sobą własny sprzęt.
 • W programie nie zabraknie kuligu z native speakerami zakończonym ogniskiem!

Aktywności podczas
Angielskiej Wioski

 • Speaking sessions– konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze anglosaskiej, edukacji, hobby i zainteresowaniach. Na 2 polskich uczestników przypada 1 native speaker. Uczestnicy co godzinę zmieniają native speakera do rozmowy tak, aby osłuchać się wszystkich akcentów i porozmawiać z każdym native speakerem na programie.
 • Skiing – codzienne 4-godzinne wyjścia na stok narciarski pod opieką Instruktorów narciarstwa. Angloville zapewnia uczestnikom dojazd Ski-Busem.
 • Zajęcia rekreacyjne – np. kulig, wycieczka (przewodnik anglojęzyczny), gry terenowe, zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.
 • Group activities – zajęcia warsztatowe w małych grupkach służące ćwiczeniu  umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek , zajęć w terenie.
 • Posiłki – każdemu posiłkowi towarzyszą rozmowy z native speakerami.
 • Social time – Quizy, zabawy, talent show, ognisko, wieczór muzyczny z gitarą i muzyką anglosaską.

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy Polscy

Młodzież, która chciałaby poprawić płynność swojej komunikacji w języku angielskim, a także wykorzystać zimową porę wyjeżdżając na stoki narciarskie.

Native Speakerzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym.

Trenerzy i Lektorzy Angloville

W trakcie programu, dedykowani Trenerzy Angloville oraz Lektorzy – będący nauczycielami j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by polscy Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe.

Instruktorzy narciarstwa

Dbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników programu w trakcie pobytu na stokach narciarskich, a także pomagają rozwijać umiejętności w sportach zimowych.

Niezapomniany czas w Angielskiej Wiosce i na stoku narciarskim

Wyjątkowa formuła programu pozwala młodzieży nie tylko zanurzyć się w języku angielskim z Native Speakerami, ale także pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferują oferują ferie zimowe. Każdego dnia, poza sesjami konwersacyjnymi, dla uczestników przygotowany jest 4 godzinny pobyt na stoku narciarskim pod okiem instruktora. Unikatowe połączenie nauki z “białym szaleństwem” sprawia, że wyjazdy zorganizowane przez Angloville są dla młodzieży nie tylko doskonałą zabawą, ale także bardzo wartościowym czasem spędzonym w międzynarodowym środowisku.

Ucz się angielskiego i baw się na stokach narciarskich!

Zrób pierwszy krok do płynności językowej 💛 To będzie Twoja przygoda życia!

Wypełnij formularz i otrzymaj pakiet informacji. Dowiedz się jak Angloville odmieni edukację Twojego dziecka.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera:

OSTATNIE MIEJSCA NA WAKACJE 2024

X