Zwiedzaj Londyn z Native Speakerami

Obóz językowo-turystyczny w samym sercu Anglii

  1. Angloville
  2. Dla dzieci i młodzieży
  3. Angloville Junior Plus – Londyn

Uczestnicy zostają zaproszeni do przeżycia niezapomnianej przygody w Anglii, gdzie poznają najpiękniejsze części Londynu, Oxfordu i Cambridge.

Wszystko w międzynarodowym towarzystwie! Część wyjazdowa, oprócz bogatego programu turystycznego, stwarza doskonałą szansę przetestowania umiejętności językowych w praktyce.

Unikalność Angloville Junior Plus

7 dni aktywnego kontaktu z językiem angielskim

w planie zwiedzanie – Londyn, Oxford, Cambridge

towarzystwo Native Speakerów podczas każdej godziny programu

nauka przez kreatywną zabawę i intensywne zwiedzanie – przewodnicy w języku angielskim

potwierdzone przełamanie bariery językowej

bezpieczne zakwaterowanie

Opinie Google


Obóz spełniający oczekiwania językowe i społeczne. Satysfakcja tym większa, im więcej pracy się włoży w naukę pomiędzy jednym rokiem, a drugim 😉

thumb Alina K
24 marca 2022

Syn był w tym roku na obozie w Polsce, wrócił zachwycony. Wspaniali ludzie, doskonała organizacja. Po powrocie powiedział, że mógłby tak spędzić całe wakacje.

thumb Joanna Stanisławska
5 września 2022

Bardzo dobry i intensywny kurs. Wspaniały pomysł. Już szykuje się na następny rok!

thumb Natallia Novik
19 września 2022

Bardzo polecam, super wakacje z sensem !

thumb Bart Romanow
29 sierpnia 2022

Bardzo fajny wyjazd, podnosi znajomość języka angielskiego, native speakerzy mega sympatyczni. Na pewno pojadę z nimi w przyszłości

thumb FILIP WILCZYŃSKI
20 marca 2023

Fajnie zagospodarowany czas, pałac Pakosław bardzo ładny, a jedzenie smaczne. Nativ speak’erzy chętni do rozmów nie tylko na zajęciach, a inni uczestniczy przyjaźni. Gorąco polecam 🙂

thumb Jagoda Gniadek
26 sierpnia 2022

Świetna organizacja, intensywność i różnorodność zajęć pozwala na przełamanie barier językowych. Native speakerzy bardzo sympatyczni, uczestnicy dobrani pod względem wieku, a koordynatorzy Kasia i Matt wspaniali. Gorąco polecam, naprawdę warto!

thumb Beata Matuszewska
26 lipca 2022

Wspaniałe wakacje z Angloville….

thumb beata konopka
29 sierpnia 2022

Duzy przyrost umiejętności językowych. Obecność native speakerów operujących różnymi akcentami jest unikatowa. Polecam szczególnie osobom które już mówią, lecz z trudem prostym angielskim.

thumb Janusz Klasa
13 kwietnia 2023

Dobra organizacja, dużo konwersacji i mnóstwo innych aktywności – wszystko po angielsku. Sympatyczni native speakerzy dali możliwość otwarcia się na język mówiony bez zbędnego stresu i oceniania. Wszystko oparte na pozytywnych emocjach, każdy mógł się odnaleźć niezależnie od swojego poziomu znajomości języka. Wyjazd spełnił nasze oczekiwania. Dodatkowy plus to bardzo dobre jedzenie i luźna, wakacyjna atmosfera. Jedyny minus – za krótko:)

thumb Katarzyna Trojanowska
26 sierpnia 2022

Przykładowy harmonogram obozu edukacyjnego Angloville

Dzień 1

Zbiórka

Dzień 2

Londyn (centrum)

Dzień 3

Londyn West

Dzień 4

Cambridge

Dzień 5

Londyn

Dzień 6

Oxford

Dzień 7

Londyn

Dzień 8

Noting Hill

Dzień 9

Powrót

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy

Ciekawa świata młodzież, która chciałaby poprawić płynność i swojej komunikacji w języku angielskim, nawiązać kontakty z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach, a także przeżyć świetne wakacje w samym sercu anglosaskiej kultury. Część z nich wybiera się na zagraniczne studia.

Native Speakerzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym.

Lektorzy i Trenerzy Angloville

W trakcie programu, dedykowani Trenerzy Angloville oraz Lektorzy – będący nauczycielami j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by polscy Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe, a także czerpali w pełni z zagranicznej podróży.

Niesamowity program w dwóch wariantach:

Best of London

“Best of London” oferuje uczestnikom niesamowitą przygodę w samym sercu anglosaskiej kultury. W trakcie programu, między innymi, odwiedzimy centrum Londynu (udamy się również na spacer do Pałacu Buckingham), a także zwiedzimy wszystkie charakterystyczne, dla anglosaskiej kultury, miejsca. Razem z Native Speakerami zobaczysz Big Ben, Leicester Square, National Galery i wiele, wiele innych. Podczas programu udamy się również w interesującą podróż po uniwersytetach Cambridge i Oxford. Nie ominie Cię szereg atrakcji, takich jak rejs łodzią po rzece Cam w towarzystwie przewodnika (gondoliera), wizyta w Tate Modern Museum, a także spacer po widokowym wzgórzu Greenwich Park.

Harry Potter Magic Trip

Harry Potter Magic Trip” to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników uniwersum Harrego Pottera! Poza zobaczeniem najciekawszych miejsc w Londynie, spędzisz cały dzień w studio Warner Bros, w którym powstawały filmy o przygodach Harrego Pottera! W trakcie wycieczki zobaczysz autentyczne dekoracjekostiumy i rekwizyty z filmów, takie jak miotła Nimbus 2000 czy samochód Rona. Odwiedzisz Wielką Salę, gabinet Dumbledore’a, a także współny pokój Gryffindoru. Będziesz mógł również poznać tajniki produkcji filmu – pokaz efektów specjalnych i wykorzystania technologii green screen. Na wszystkich odwiedzających czeka wiele atrakcji związanych z produkcją filmu, jak i całym światem Harrego Pottera. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów!

Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższy obóz językowy Angloville Junior Plus:

Od
do
Znalezione obozy
Termin
Miejsce wyjazdu

Lokalizacja

13– 21 stycznia 2024

Warszawa

?

13– 21 stycznia 2024

Warszawa

20 – 28 stycznia 2024

Warszawa

?

20 – 28 stycznia 2024

Warszawa

27 sty – 04 lut 2024

Łódź

?

27 sty – 04 lut 2024

Łódź

10 – 18 lutego 2024

Poznań

?

10 – 18 lutego 2024

Poznań

pokaż więcej

Formy kontaktu z angielskim podczas wyjazdu do Anglii

  • Sesje „6 na 1” z Mentorem – konwersacje na różne interesujące tematy, rozmowy o kulturze, tradycjach, edukacji i zainteresowaniach. Na 6 polskich uczestników przypada 1 uczestnik Native Speaker – Mentor grupy. Sesje mogą być połączone ze wspólnym odkrywaniem uroków zwiedzanych miast, np. w formie city games.
  • Zajęcia rekreacyjne i edukacyjne w grupach – anglojęzyczne wycieczki, gry terenowe, zajęcia sportowe oraz zajęcia warsztatowe służące ćwiczeniu umiejętności komunikacji i współpracy, a także kreatywności. Mogą mieć formę gier, scenek lub zajęć w terenie. Nauka współpracy w międzynarodowych zespołach jest szczególnie cennym i rozwijającym doświadczeniem. 
  • Zwiedzanie z przewodnikiem – wszystkie zapewnione i proponowane przez Organizatora atrakcje są realizowane w języku angielskim. 
  • Posiłki – każdemu posiłkowi towarzyszą rozmowy z Native Speakerami. Śniadania i kolacje zapewnione są przez rodziny goszczące. Lunch, zazwyczaj na wynos, grupa je wspólnie przy okazji dziennych aktywności.

Zakwaterowanie

Jednym z kluczowych założeń programu jest zakwaterowanie uczestników u brytyjskich rodzin goszczących, tzw. host families. Ta popularna forma zakwaterowania daje świetną możliwość poznania kultury brytyjskiej “od kuchni” i nawiązania osobistych relacji z gospodarzami. Rodziny, z którymi współpracujemy gwarantują pobyt w wygodnym mieszkaniu / domu zlokalizowanym w bezpiecznej dzielnicy w  Londynie (strefy 2-5). Uczestnicy będą zakwaterowani parami w pokojach dwuosobowych z wyżywieniem. Zakwaterowanie zapewnione jest u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Pobyt z rodzinami przewidziany jest w godzinach od 19:00 do 9:00.

Bezpieczeństwo

Proces selekcji rodzin goszczących jest staranny, wieloetapowy i odbywa się po stronie agencji działającej na terenie Wielkiej Brytanii. Każda rodzina goszcząca sprawdzana jest pod kątem możliwości przyjęcia kursanta i zapewnienia mu bezpiecznych warunków wypoczynku. Nasz partner prowadzi także cykliczne kontrole i bieżący monitoring w zakresie bezpieczeństwa. 

Wyżywienie

Rodziny goszczące zapewniają uczestnikom następujące posiłki:

  • śniadanie kontynentalne: np. płatki z mlekiem, tosty z dżemem, pieczywo, ser, szynka, sok, herbata
  • obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, napój.

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują?

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami!

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera: