Wyrusz w anglojęzyczną podróż z Native Speakerami i odkryj piękno Włoch!

  1. Angloville
  2. Dla dzieci i młodzieży
  3. Angloville Junior Plus – Italy Trip

Podróżuj z Native Speakerami po malowniczych Włoszech 🇮🇹

Angloville Italy Trip to unikatowy obóz językowo-turystyczny, podczas którego zwiedzisz najpiękniejsze rejony Włoch w towarzystwie anglojęzycznych Native Speakerów z UK, USA czy Irlandii. 

W programie: konwersacje, angielski w praktyce, aktywności i gry zespołowe oraz mnóstwo atrakcji lokalnych – a wszystko w języku angielskim! 

Wyrusz z nami w podróż do Wenecji, San Marino, Rimini, Rzymu, Watykanu, Florencji, Pizy i parku rozrywki Gardaland! 🇮🇹

Wyrusz w podróż po słonecznych Włoszech z Native Speakerami 🇮🇹

Wenecja

San Marino

Rimini

Rzym

Watykan

Florencja
Lahemaa

Piza

Gardaland

Angloville Junior Plus to:

7 dni aktywnego kontaktu z językiem angielskim

w planie zwiedzanie – Wenecji, San Marino, Rimini, Rzymu, Watykanu, Florencji, Pizy, parku Gardaland

towarzystwo Native Speakerów podczas każdej godziny programu

nauka przez kreatywną zabawę i intensywne zwiedzanie – przewodnicy w języku angielskim

odkrywanie najciekawszych miejsc we Włoszech

potwierdzone przełamanie bariery językowej

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy

Ambitna młodzież w wieku 13-19 lat pragnąca poprawić swoją znajomość języka angielskiego, a także poznać lepiej anglosaską kulturę i historię  Ciekawi świata i otwarci na nowe, międzynarodowe znajomości. 

Mentorzy Native Speakerzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Zostali delegowani z Angloville Ireland by pomóc międzynarodowej młodzieży w poprawieniu komunikacji w języku angielskim. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym

Trenerzy Native Speakerzy

W trakcie programu, dedykowani Trenerzy Native Speakerzy – będący nauczycielami j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by polscy Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe, a także czerpali w pełni z zagranicznej podróży.

Poznaj miejsca, które Cię oczarują!

Plan wycieczki

Wenecja

Po przyjeździe do Włoch, udajemy się do Wenecji. Czeka na nas rejs wynajętą łodzią po Lagunie Weneckiej, podczas którego będziemy podziwiać Plac św. Marka, Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów oraz słynne mosty: Westchnień i Rialto. Po dniu pełnym wrażeń, relaksujemy się w hotelu w okolicy Rimini.

San Marino i plażowanie w Rimini

Następnie zwiedzamy San Marino, najstarszą republikę świata. Odkrywamy jej tajemnice, od Bramy św. Franciszka po Bazylikę del Santo. Popołudnie spędzamy na plaży w Rimini, ciesząc się słońcem i morzem.

Rzym / Watykan

Czwarty dzień to podróż do Rzymu, gdzie z przewodnikiem odkrywamy Campo dei Fiori, Teatr Marcellusa, Plac Wenecki, Kapitol, a także spacerujemy Via Fori Imperiali obok Forum Romanum, by na końcu stanąć przed majestatycznym Koloseum. Wizyta w Watykanie zaczyna się od Bazyliki św. Piotra. Następnie kontynuujemy zwiedzanie Rzymu, od Zamku św. Anioła po Piazza del Popolo, nie zapominając o Fontannie di Trevi czy Schodach Hiszpańskich.

Florencja

W Florencji, kolebce renesansu, zwiedzamy jej serce: od katedry Santa Maria del Fiore, przez Wieżę Giotta, aż po Ponte Vecchio. Wieczorem udajemy się do Pizy, gdzie spędzamy noc.

Piza i Werona

Rano podziwiamy Krzywą Wieżę w Pizie, by później przenieść się do Werony, miasta Romea i Julii, gdzie zobaczymy amfiteatr rzymski i słynny balkon Julii.

Park rozrywki Gardaland

Gardaland to jeden z największych i najpopularniejszych parków rozrywki w Europie, położony nad malowniczym jeziorem Garda we Włoszech. Gardaland jest podzielony na różne tematyczne strefy, w tym Fantasy, Adventure, Adrenaline, i inne, każda z własnym zestawem atrakcji, restauracji i sklepów.

W wyjątkowych sytuacjach plan podróży może ulec zmianom, w szczególności z przyczyn takich jak ograniczenia sanitarne, warunki pogodowe, sezonowa dostępność poszczególnych atrakcji, remonty, strajki lub inne okoliczności nadzwyczajne. W takich przypadkach Angloville zawsze zapewnia inne atrakcyjne punkty programu o wysokiej wartości kulturowej i językowej.

Zanurz się w angielskim, podróżując po Włoszech z Native Speakerami!

Nadchodzące terminy wyjazdów

Od
do
Znalezione obozy
Termin
Dostępność
Miejsce zbiórki

Nazwa Hotelu

10 – 18 sierpnia

Warszawa, Katowice

?

10 – 18 sierpnia

Warszawa, Katowice

pokaż więcej

Ucz się angielskiego i odkrywaj świat z Native Speakerami!

Wypełnij formularz i dowiedz się WSZYSTKIEGO o tygodniowym wyjeździe do Włoch. Twoja przygoda zaczyna się tutaj!

Wypełnij formularz i otrzymaj pakiet informacji. Dowiedz się jak Angloville odmieni edukację Twojego dziecka.
* pola wymagane