Wyrusz w podróż z Native Speakerami
po najciekawszych miejscach Europy

8 dniowy program językowo-turystyczny, w ramach którego
wspólnie z Native Speakerami odkrywamy piękno europejskich miast

  1. Angloville
  2. Dla dzieci i młodzieży
  3. Angloville Junior Plus – Eurotrip

Angloville Junior Plus w wersji Eurotrip to 8-dniowy program językowo-turystyczny z Native Speakerami.

Uczestnicy zostają zaproszeni do przeżycia niezapomnianej przygody, gdzie poznają najpiękniejsze części Paryża, Amsterdamu, Brukseli i Berlina. W trakcie wyjazdu spędzimy dzień w Disneylandzie i Aquaparku! Część wyjazdowa, oprócz bogatego programu turystycznego, stwarza doskonałą szansę przetestowania umiejętności językowych w praktyce.

Kurs językowy Angloville Junior Plus to:

8 dni aktywnego kontaktu z językiem angielskim

w planie zwiedzanie – Paryża, Disneylandu, Brukseli, Amsterdamu, Aquaparku, Berlin

towarzystwo Native Speakerów podczas każdej godziny programu

nauka przez kreatywną zabawę i intensywne zwiedzanie – przewodnicy w języku angielskim

odkrywanie najciekawszych miejsc Europy

potwierdzone przełamanie bariery językowej

Opinie Google

Fantastyczne doświadczenie dla moich dzieci. Wróciły skrajnie zadowolone 😉 Organizacja bez najmniejszych zastrzeżeń. Opieka czujna ale nie inwazyjna. Poziom językowy absolutnie najwyższy. Dziękujmy i do zobaczenia za rok!!!

Kamila Kocańda Avatar Kamila Kocańda
29 sierpnia 2022

To był pierwszy wyjazd mojego dziecka na obóz angielskiego i muszę powiedzieć, że niezwykle udany. Fantastyczna atmosfera wśród uczestników, cudowni mentorzy, ogromne przeżycia i wspaniałe wspomnienia. Aż szkoda było wracać do domu. Ogromnie dziękujemy i serdecznie polecamy!!!

Joanna Kurczewska Avatar Joanna Kurczewska
17 września 2023

W tym roku córka była na 3 obozach ( różnych tematycznie) ten ocenia najlepiej, nasza Pani od j. angielskiego jest pod wrażeniem postępu jaki zrobiła córka podczas obozu z Angloville

Agnieszka Osuch Avatar Agnieszka Osuch
17 września 2023

Serdecznie polecam. Córka po raz drugi wróciła zachwycona programem, uczestnikami i kadrą, zainspirowana i z chęcią na kolejne wyjazdy.

Jerzy Drobotko Avatar Jerzy Drobotko
29 sierpnia 2022

Bardzo fajny wyjazd, podnosi znajomość języka angielskiego, native speakerzy mega sympatyczni. Na pewno pojadę z nimi w przyszłości

FILIP WILCZYŃSKI Avatar FILIP WILCZYŃSKI
20 marca 2023

Wszystko na najwyższym poziomie, zabrakło jedynie więcej aktywności na świeżym powietrzu

SŁAWOMIR KORBA Avatar SŁAWOMIR KORBA
20 lutego 2023

Duzy przyrost umiejętności językowych. Obecność native speakerów operujących różnymi akcentami jest unikatowa. Polecam szczególnie osobom które już mówią, lecz z trudem prostym angielskim.

Janusz Klasa Avatar Janusz Klasa
13 kwietnia 2023

Fantastyczne doświadczenie, zabawa, wiele ciekawych zadań do zrealizowania w grupie, mnóstwo indywidualnych rozmów z ciekawymi ludźmi, a wszystko po angielsku. Nie można chcieć więcej!

Alicja Dąbrowska Avatar Alicja Dąbrowska
17 września 2023

Świetna atmosfera! Nauka języka w naturalnych okolicznościach, spacerując, grając w gry:) ogrom zaangażowania

Sabina Wrona Avatar Sabina Wrona
17 września 2023

Syn był na Juniorach ma 13 lat był w Niegocinie wrocił bardzo zadowolony a jechał pełen obaw bo nikogo nie znał. Jest coś magicznego w tych obozach atmosfera ludzie miejsca no i angielski którego chce się używać. Bardzo motywujące są te obozy.

Anna Anna Avatar Anna Anna
17 września 2023

Przykładowy harmonogram obozu edukacyjnego Angloville

Dzień 1

Zbiórka – wyjazd

Dzień 2

Paryż (zakwaterowanie)

Dzień 3

Paryż – Disneyland

Dzień 4

Paryż – zwiedzanie

Dzień 5

Bruksela

Dzień 6

Amsterdam (nocą podróż do Berlina)

Dzień 7

Berlin

Dzień 8

Berlin + powrót do Polski

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy

Ciekawa świata młodzież, która chciałaby poprawić płynność i swojej komunikacji w języku angielskim, nawiązać kontakty z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach, a także przeżyć świetne wakacje w samym sercu anglosaskiej kultury. Część z nich wybiera się na zagraniczne studia.

Native Speakerzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym.

Lektorzy i trenerzy Angloville

W trakcie programu, dedykowani Trenerzy Angloville będą sprawowali pieczę nad bezpieczeństwem i organizacją całego wyjazdu.

Zwiedzanie

1

POLSKA – PARYŻ

Zbiórka w Polsce, a następnie nocny przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię – do Francji.

2

PARYŻ

Popołudniowy przyjazd do Francji. Zakwaterowania, kolacja, social-time.

3

DISNEYLAND

Śniadanie. Warm up session. Zabawa w parku rozrywki. Park podzielony jest na kilka krain Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland. Można tam odwiedzić takie atrakcje jak Star Tour (wyprawa w kosmos) czy Indiana Jones Temple (poszukiwanie reliktów ukrywanych przez wieki). Wizytę kwituje parada postaci, podczas której można zrobić sobie zdjęcie z Myszką Miki czy Psem Pluto. Po wycieczce Social Time podczas przejazdu do miejsca noclegu w Paryżu.

 

4

PARYŻ

Śniadanie. Warm up session w drodze do centrum Paryża. Zwiedzanie miasta: Zwiedzanie Dzielnicy Łacińskiej z lokalnymi przewodnikami. Przejście pod Łuk Triumfalny, chwila czasu wolnego na Polach Elizejskich. Rejs statkiem po Sekwanie. Przyjazd pod Wieże Eiffla, czas na zdjęcia. Przejazd do hotelu. Social time.

5

BRUKSELA

Śniadanie. Warm up session w drodze do Brukseli.  Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. Pałac Królewski, spacer pieszo spod pałacu na rynek. Spacer po majestatycznych galeriach handlowych, ratusz, gotyckie kamienice, Manneken Pis – Symbol miasta. Przejazd pod Siedzibą Komisji Europejskiej, chwila na zdjęcia.  Social Time podczas przejazdu do miejsca noclegu w Brukseli.

6

AMSTERDAM

Śniadanie. Przejazd do Amsterdamu.  Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. Czas wolny w zabytkowym centrum.  Rejs po Amsterdamie.  NOCNY PRZEJAZD DO BERLINA

7

BERLIN

Przyjazd i całodzienny pobyt w Tropical island, a następnie podóż do hotelu w Berlinie.

8

BERLIN, POWRÓT DO POLSKI

Śniadanie. Warm up session. Zwiedzanie z przewodnikiem Spacer po Wyspie Muzeów – przewidziany czas wolny. Spacer Unter den Linden, Charlottenburg. Przejazd szlakiem Muru Berlińskiego, wjazd na wieżę telewizyjną.

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują?

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami!

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera: