Odkryj tajemnice greckiej wyspy Korfu

Obóz językowo-turystyczny z Native Speakerami na malowniczej wyspie

  1. Angloville
  2. Dla dzieci i młodzieży
  3. Junior International – Grecja

Podczas zajęć na 2 uczestników przypada zawsze 1 native speaker! Ponad 100 godzin aktywności z native speakerami w formule 2 na 1.

Szkolenie pozwala przełamać bariery w mówieniu po angielsku, a także poznać bliżej kulturę i walory przyrodnicze wyspy Korfu. Zamierzony efekt osiągamy dzięki całkowitemu „zanurzeniu w języku” za granicą i nowoczesnemu systemowi nauczania przez praktykę i zabawę.

Kurs językowy Junior International w Grecji to:

10 dni aktywnego kontaktu z językiem angielskim

w planie zwiedzanie – Corfu, wysp Paxos, Antipaxos, Aqualand WaterPark

towarzystwo Native Speakerów podczas każdej godziny programu

nauka przez kreatywną zabawę i naturalną komunikację

odkrywanie różnorodnej kultury i lokalnych zwyczajów

potwierdzone przełamanie bariery językowej

Opinie o naszych kursach

Syn był w tym roku na obozie w Polsce, wrócił zachwycony. Wspaniali ludzie, doskonała organizacja. Po powrocie powiedział, że mógłby tak spędzić całe wakacje.

Joanna Stanisławska Avatar Joanna Stanisławska
5 września 2022

Przykładowy harmonogram obozu edukacyjnego Angloville

9:00-10:00

Śniadanie

10:00-11:00

Spotkanie z Mentorem

11:00-12:00

Sesja konwersacyjna 2 na 1

12:00-13:00

Zajęcia grupowe

13:00-14:00

Sesja konwersacyjna 2 na 1

14:00-15:30

Obiad

15:30-16:30

Czas wolny

16:30-17:30

Sesja konwersacyjna 1 na 1 / zajęcia rekreacyjne

17:30-18:30

Sesja konwersacyjna 1 na 1 / zajęcia rekreacyjne

18:30 – 19:30

Sesja konwersacyjna 2 na 1

19:30-20:30

Kolacja

20:30-22:00

Social time

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy

Ambitna młodzież w wieku 13-19 lat pragnąca poprawić swoją znajomość języka angielskiego, a także poznać lepiej anglosaską kulturę i historię  Ciekawi świata i otwarci na nowe, międzynarodowe znajomości. 

Mentorzy Native Speakerzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Zostali delegowani z Angloville Ireland by pomóc międzynarodowej młodzieży w poprawieniu komunikacji w języku angielskim. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym

Trenerzy Native Speakerzy

W trakcie programu, dedykowani Trenerzy Native Speakerzy – będący nauczycielami j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by polscy Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe, a także czerpali w pełni z zagranicznej podróży.

Immersja językowa i śródziemnomorska przygoda

Wyjazd na program International Grecja to nie tylko świetna okazja do przełamania barier językowych i nabrania płynności w mówieniu po angielsku, ale także jest to niezapomniana przygoda pełna licznych atrakcji. W każdej godzinie programu uczestnikom towarzyszą Native Speakerzy z całego świata. Młodzież wspólnie, w międzynarodowym towarzystwie, będzie czerpała w pełni z urokliwych plaż, lazurowego morza, wodnych atrakcji i zwiedzania wyspy Korfu. W ramach śródziemnomorskiej wyprawy uczestnicy odkryją malownicze rejony Korfu Town, odbędą rejs wzdłuż wschodnich wybrzeży wysp Paxos i Antipaxos, a także spędzą dzień w Aqualand Water Parku.

Atrakcje Korfu

  • Corfu Town, czyli stolica jednej z najpiękniejszych wysp Grecji. Miasto przepełnione urokliwymi kawiarniami, sklepikami z pamiątkami i zabytkowymi kamienicami.
  • Paxos i Antipaxos. Uczestników czeka rejs wzdłuż wschodnich wybrzeży wysp Paxos i Antipaxos. W planie: lazurowe morze, zielone wyspy, wapienne klify, kąpiele w wodzie i wspomnienia na całe życie!
  • Aqualand Water Park. Jeden z największych parków wodnych na świecie. Oferuje wspaniałe połączenie relaksu i adrenaliny. Wyposażony w 51 zjeżdżalni, basenów i szeroką gamę innych gier.
  • 7 cudów Korfu. Wycieczka fakultatywna po najpiękniejszych i najciekawszych miejscach Korfu, które stały się wizytówkami tej zielonej wyspy dzięki swojej niepowtarzalności.

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują?

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami!

Zostaw swoje dane, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Twoich celów językowych.
* pola wymagane
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera: