Przełam barierę językową na intensywnym kursie w Anglii

Najbardziej zindywidualizowany program językowy w Europie.
Ponad 100h aktywnej komunikacji z Native Speakerami w samym sercu anglosaskiej kultury.

  1. Angloville
  2. Dla dzieci i młodzieży
  3. Junior International – Anglia

Na 2 uczestników podczas zajęć przypada 1 Native Speaker! Uczestnik spędza ponad 100 godzin aktywnie komunikując z Native Speakerami w formule 2 na 1!

Program został stworzony z myślą o ambitnej młodzieży, która chce rozwijać swoją znajomość języka angielskiego. Jest to doskonała okazja nie tylko do przygotowania się do ustnej matury lub studiów za granicą, ale również do nawiązania interesujących znajomości i rozwijania zdolności komunikacji międzykulturowej. W trakcie wyjazdu uczestnicy, poza samym zanurzeniem się w języku, poznają bliżej angielską kulturę i tradycję.

Kurs językowy Junior International w Anglii to:

10 dni aktywnego kontaktu z językiem angielskim

poznanie różnych akcentów i kultur z wielu krajów w jednym miejscu, m. in. USA, Anglia, Australia, Kanada

doskonałe przygotowanie do odbycia egzaminów ustnych (Matury, First Certificate) i studiów zagranicznych

100h interakcji i zabaw w towarzystwie Native Speakerów

poznanie walorów kulturowych Anglii wraz z Native Speakerami

potwierdzone przełamanie bariery językowej

Opinie o naszych kursach

Fantastyczne doświadczenie dla moich dzieci. Wróciły skrajnie zadowolone 😉 Organizacja bez najmniejszych zastrzeżeń. Opieka czujna ale nie inwazyjna. Poziom językowy absolutnie najwyższy. Dziękujmy i do zobaczenia za rok!!!

Kamila Kocańda Avatar Kamila Kocańda
29 sierpnia 2022

Zniknęła bariera rozpoczęcia rozmowy w języku angielskim.Polecam rodzicom ,których dzieci pragną nawiązać kontakty z rówieśnikami anglojęzycznymi , posługiwać się swobodnie jeżykiem angielskim jak ojczystym.

Małgorzata Kawa-Góralska Avatar Małgorzata Kawa-Góralska
17 września 2023

Warto było pojechać i całkowicie zanurzyć się w języku angielskim. Dobry pomysł na otworzenie się i mówienie w j.angielskim.

M Kot Avatar M Kot
20 lutego 2023

Obóz bardzo rozwija umiejętności rozmowy w języku angielskim. Na Angloville panuje bardzo miła atmosfera. Częsty kontakt z speakerami. Bardzo ciekawe i zabawne aktywności.

Jolanta Wroblewska Avatar Jolanta Wroblewska
17 września 2023

Świetna organizacja, super ludzie i najlepiej jak tylko można spędzony czas! Każde conversation session było czystą przyjemnością a education activities to czas spędzony na śmiechu i dobrej zabawie 🙂 3 turnusy już za mną a w wakacje 4 którego już się nie mogę doczekać – polecam serdecznie

Hanna Gomułkiewicz Avatar Hanna Gomułkiewicz
20 marca 2023

Córka wróciła zachwycona. Super bogaty program 0 nudy, spokojny i bezpieczny pobyt u rodziny. Jedyna prośba do Organizatorów, żeby zorganizować jakiś prowiant na drogę powrotna, bo młodzi jechali ponad 20h bez jedzenia i picia (oczywiście mieli możliwość zakupu, ale nie wszyscy to ogarnęli) chętnie doplacilabym, żeby ktoś się tym zajął.

Katarzyna Mierzwiak Avatar Katarzyna Mierzwiak
17 września 2023

Duzy przyrost umiejętności językowych. Obecność native speakerów operujących różnymi akcentami jest unikatowa. Polecam szczególnie osobom które już mówią, lecz z trudem prostym angielskim.

Janusz Klasa Avatar Janusz Klasa
13 kwietnia 2023

Wysłaliśmy naszych dwóch synów (liceum) na obóz w Londynie. Wrócili bardzo zadowoleni. Intensywnie – cały czas okazja do konwersowania, do tego zwiedzanie. Bardzo dobre jedzenie. Polecamy!

Monika Bukowiecka Avatar Monika Bukowiecka
17 września 2023

Fajna sprawa, różnorodne zajęcia, eypełniony czas, super podejście prowadzących

Anna Sobkiewicz Avatar Anna Sobkiewicz
17 września 2023

Moje dzieci były bardzo zadowolone z pobytu w wiosce Anglovill. Wielokulturowości native speaker’ow dodatkowo ubarwilo pobyt dzieci. Dziewczyny bardzo się “rozgadaly” po angielsku. Komunikacja w tym języku staje się dla nich niezwykle swobodna i przyjemna. Polecam.

Monika Dubielecka Avatar Monika Dubielecka
5 września 2022

Przykładowy dzień na obozie językowym Angloville

8:15-9:00

Śniadanie

9:00-10:00

Spotkanie z Mentorem

10:00-11:00

Sesja konwersacyjna 2 na 1

11:00-12:00

Zajęcia grupowe

12:00-13:00

Sesja konwersacyjna 2 na 1

13:00-14:00

Obiad

14:00-15:30

Czas wolny

15:30-18:30

Sesje konwersacyjne 1 na 1 lub 2 na 1 / zajęcia rekreacyjne (zwiedzanie/zajęcia sportowe)

19:00-20:00

Kolacja

20:00+

Social Time

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy

Ambitna młodzież w wieku 13-19 lat pragnąca poprawić swoją znajomość języka angielskiego, a także poznać lepiej anglosaską kulturę i historię  Ciekawi świata i otwarci na nowe, międzynarodowe znajomości. 

Mentorzy Native Speakerzy

Native Speakerzy oraz osoby o poziomie językowym Native Speakera. Zostali delegowani z Angloville Ireland by pomóc międzynarodowej młodzieży w poprawieniu komunikacji w języku angielskim. Absolwenci i reprezentanci anglojęzycznych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii oraz krajów, gdzie język angielski jest językiem urzędowym

Trenerzy Native Speakerzy

W trakcie programu, dedykowani Trenerzy Native Speakerzy – będący nauczycielami j. angielskiego, będą czuwali nad tym, by polscy Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe, a także czerpali w pełni z zagranicznej podróży.

Dwa miasta do wyboru

Zamieszkaj na kampusie uniwersyteckim

Londyn (Roehampton University)

Roehampton University został założony w 1841 roku i mieści się w południowo-zachodnim Londynie. Bezpośrednio z budynkiem uczelni sąsiaduje kampus, w którym będziesz mieszkać przez cały czas trwania programu! Będzie to wyjątkowa okazja, która pozwoli Ci przygotować się do zagranicznych studiów! Cały kompleks jest ogrodzony i położony na terenie parku Richmond. Pod względem lokalizacji i w bezpośrednim otoczeniu terenów zielonych. kampus oceniany jest jako najlepszy w mieście i wciąż podlega dalszej rozbudowie. Uczelnia wyposażona jest w laboratoria i sale wykładowe, studio tańca, pomieszczenia teatralne i filmowe.

Colchester (University of Essex)

University of Essex to brytyjski uniwersytet publiczny z siedzibą w mieście Colchester. Kampus uczelni znajduje się na wzgórzu nad rzeką Coline – Wivenhoe Park. Przez anglików zaliczany jest do “plate glass university” czyli do uniwersytetów “szklanej płyty”. Nawiązanie to odnosi się do projektów architektonicznych budynków uniwersyteckich, które powstały w latach 60-tych, a w których dominują duże, szklane płyty, osadzone w konstrukcji betonowej lub stalowej. Według rankingu szanghajskiego, najwyższą pozycję od lat zajmują nauki polityczne. Co ciekawe, na uniwersytecie studiuje około 15 tysięcy studentów ze 140 krajów.

Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższy wyjazd Angloville International Anglia

Od
do
Znalezione obozy
Termin
Dostępność
Miejsce zbiórki

Lokalizacja

01 – 10 sierpnia

✈️ Warszawa

?

01 – 10 sierpnia

✈️ Warszawa

15 – 24 sierpnia

✈️ Warszawa

?

15 – 24 sierpnia

✈️ Warszawa

pokaż więcej

Zrób pierwszy krok do płynności językowej 💛 To będzie Twoja przygoda życia!

Wypełnij formularz i otrzymaj pakiet informacji. Dowiedz się jak Angloville odmieni edukację Twojego dziecka.

Ostatnie miejsca na wakacje 2024!

* pola wymagane

Wyjątkowość programu

Zamieszkasz na uniwersyteckim kampusie i zanurzysz się głęboko w języku

Angloville International Anglia to wyjątkowa możliwość zamieszkania na uniwersyteckim kampusie jeszcze przed wyjazdem na studia! Jest to jedno z kluczowych założeń programu, aby uczestnicy mogli przygotować się do studiów międzynarodowych i poznać “od środka” jak funkcjonują zagraniczne uniwersytety.

Formy kontaktu z angielskim podczas programu:

Sesje „2 na 1” z Mentorem

Zajęcia rekreacyjne i edukacyjne w grupach

Zwiedzanie z przewodnikiem i czas wolny

Ucz się angielskiego i odkryj Wielką Brytanię z Native Speakerami!

Pobierz Darmowy Katalog!

Dowiedz się wszystkiego o programach językowych Angloville, gdzie język angielski ożywa dla dzieci i młodzieży! Nasze wyjazdy zostały zaprojektowane tak, aby inspirować, angażować i rozwijać umiejętności komunikacyjne w międzynarodowym środowisku. Pobierz nasz bezpłatny katalog i odkryj, jak możemy pomóc Twojemu dziecku osiągnąć płynność językową w angielskim.