Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

  1. Angloville
  2. Dla dzieci i młodzieży

Wyjazdowe kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży z Native Speakerami.

Wyjazdowa formuła gwarantuje pełne skoncentrowanie się na nauce języka. Angażujące zajęcia w formie zabaw, warsztatów i konwersacji sprawiają, że uczestnicy każdego naszego kursu angielskiego nie wstydzą się mówić po angielsku i chętniej biorą udział w szkolnych zajęciach.

Znajdź kurs dla siebie

Bez książek, bez klasy językowej, wyłącznie w języku angielskim. Przełam bariery jęzkowe!

sprawdź

60h kontaktu z angielskim w 7 dni. Nauka przez kreatywną zabawę

Obozy językowe. 70h kontaktu z angielskim w 7 dni

Obozy językowe. 70h kontaktu z angielskim w 7 dni

sprawdź

Obozy językowe. 70h kontaktu z angielskim w 7 dni

Ponad 100 godzin aktywnej komunikacji 2 na 1 z Native Speakerami na 10-dniowym programie w Anglii.

Ponad 70h kontaktu z angielskim, sesje językowe 2 na 1 z Native Speakerami, 8 dni w międzynarodowym towarzystwie

Ponad 150 godzin komunikacji po angielsku, sesje 2 na 1 z Native Speakerami na Malcie

7 dniowy program językowo-turystyczny w Londynie

8-dniowy program językowo-turystyczny w najciekawszych miejscach Europy

Wyjazd na rok szkolny do Stanów Zjednoczonych

70h kontaktu z angielskim w 7 dni dla dzieci i dorosłych

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje?

Zostaw kontakt do siebie, a nasz doradca wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
* pola wymagane

Kursy języka angielskiego inne niż wszystkie!

Dzieci i młodzież to najbardziej wymagający klienci, goście, konsumenci, uczniowie, a także… uczestnicy kursów językowych. Potrafią szybko się znudzić, zniechęcić i perfekcyjnie zidentyfikować najsłabsze strony zajęć, w których uczestniczą. Na szczęście istnieją rozwiązania inne niż wszystkie, dokładnie takie, jakich oczekują, „szyte na miarę” ich potrzeb i wymagań. To wioski językowe Angloville – najbardziej zindywidualizowane, najbardziej interesujące kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Europie z native speakerami oraz anglojęzycznymi mentorami, które są dla uczestników prawdziwą, ekscytującą przygodą!

Nauka angielskiego dla
dzieci

Angielska Wioska Kids, czy też obozy językowe dla młodzieży Junior, to forma i program nauki, które perfekcyjnie odpowiadają temu, w jaki sposób – naturalnie i bez żadnego przymusu – dzieci przyswajają nowe umiejętności i wiedzę. Naukowcy zajmujący się neurobiologią dowiedli, że dzieci zdecydowanie chętniej angażują się w zajęcia, które rozbudzają ich ciekawość, nawiązują do ich zainteresowań, zachęcają do aktywności ruchowej oraz oferują wiele zróżnicowanych bodźców zewnętrznych. I tak właśnie uczymy się w naszych angielskich wioskach w Polsce oraz za granicą!

Zero książek, mnóstwo zabawy

Nie od dziś wiadomo, że najlepsza nauka to ta przez zabawę. Dlatego na naszych koloniach językowych Angloville rezygnujemy z podręczników oraz dziesiątek zdań i setek słówek wpisywanych do zeszytów. Stawiamy za to na rozmowy, zabawy, kreatywne projekty i autentyczną wymianę kulturową. Jeśli Twoje dziecko nie przepada za nauką języka angielskiego, a podręczniki i szkolna ławka działają na nie wyjątkowo zniechęcająco, kurs Angloville będzie zarówno dla Twojej pociechy, jak i dla Ciebie miłym zaskoczeniem. W naszych angielskich wioskach tworzymy warunki idealnie odpowiadające tym, jakie panują w krajach anglojęzycznych.

Jedyna różnica polega na tym, że wszystko dzieje się w Polsce. Angielska Wioska Junior to unikatowy wyjazd językowy, który motywuje małych uczestników do całkowitego przestawienia się na język angielski. Obawiasz się, że Twoje pociecha sobie nie poradzi?
Że nie zna wystarczającej ilości słówek lub nie potrafi przełamać bariery językowej? Niepotrzebnie! Jak wyraźnie pokazują doświadczenia nasze i naszych małych kursantów, wystarczy naprawdę niewiele czasu, aby dzieci „zanurzyły się” w języku i szybko odnalazły w takiej właśnie nauce.

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail