Nabierz płynności językowej w mówieniu po angielsku

Weekendowy kurs językowy z Native Speakerami

  1. Angloville
  2. Dla dorosłych
  3. Weekend Angloville w Angielskiej Wiosce

Z Angloville nauczysz się mówić po angielsku. Intensywne, zindywidualizowane doświadczenie językowe, które otworzy Cię na anglojęzyczny świat.

Angloville Weekend to intensywna, 2,5 dniowa praktyka języka angielskiego “1 na 1” z Native Speakerami. Kurs językowy Angloville prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, a sam pobyt w Angielskiej Wiosce jest najbardziej zindywidualizowanym doświadczeniem językowym w Europie.

Za sprawą 25h aktywnej komunikacji w języku angielskim, uczestnicy pozbywają się barier w rozmowach, a także nabierają większej swobody komunikacji w różnych sytuacjach praktycznych.

Unikalność metody Angloville

Anglojęzycznego środowisko = ani słowa po polsku przez cały wyjazd

25h komunikacji z Native Speakerami w 2,5-dniowy weekend

Kontakt z native speakerami 1 na 1 przez cały czas

General English i Business English – dwie ścieżki tematyczne do wyboru

Różne akcenty = brytyjski, amerykański, irlandzki w 1 miejscu

Tylko konwersacje, warsztaty i umiejętności praktyczne

Angloville Weekend to:

  • w pełni zindywidualizowany program; każdy uczestnik ma dedykowanego partnera – Native Speakera, z którym wspólnie realizują ustalone przez siebie cele
  • elastyczna struktura, pozwalająca na dopasowanie programu do potrzeb Uczestników
  • dwie odrębne ścieżki szkoleniowe pozwalają na wybór najbardziej odpowiadających nam tematów i pracę nad umiejętnościami, które są dla Uczestnika najważniejsze. Możliwość łączenia ścieżek tematycznych
  • każda sesja odbywa się w formacie „1 na 1” z  native speakerem. W trakcie programu sesje z różnymi native speakerami, o różnych akcentach

Opinie Google

Duzy przyrost umiejętności językowych. Obecność native speakerów operujących różnymi akcentami jest unikatowa. Polecam szczególnie osobom które już mówią, lecz z trudem prostym angielskim.

thumb Janusz Klasa
13 kwietnia 2023

Świetna organizacja, super ludzie i najlepiej jak tylko można spędzony czas! Każde conversation session było czystą przyjemnością a education activities to czas spędzony na śmiechu i dobrej zabawie 🙂 3 turnusy już za mną a w wakacje 4 którego już się nie mogę doczekać – polecam serdecznie

thumb Hanna Gomułkiewicz
20 marca 2023

Bardzo fajny wyjazd, podnosi znajomość języka angielskiego, native speakerzy mega sympatyczni. Na pewno pojadę z nimi w przyszłości

thumb FILIP WILCZYŃSKI
20 marca 2023

Wszystko na najwyższym poziomie, zabrakło jedynie więcej aktywności na świeżym powietrzu

thumb SŁAWOMIR KORBA
20 lutego 2023

Warto było pojechać i całkowicie zanurzyć się w języku angielskim. Dobry pomysł na otworzenie się i mówienie w j.angielskim.

thumb M Kot
20 lutego 2023

Wspaniały wyjazd! Przez 6 dni zrobilam więcej niż przez 15 lat nauki angielskiego. Idealny wyjazd aby “zanurzyć” się w języku i swobodnie zacząć rozmawiać i myśleć. POLECAM !

thumb Monia Banacka
20 września 2022

Bardzo dobry i intensywny kurs. Wspaniały pomysł. Już szykuje się na następny rok!

thumb Natallia Novik
19 września 2022

Niesamowite doświadczenia w międzynarodowym środowisku – polecam każdemu, kto chce przełamać barierę językową! 🙂

thumb Ania Adamek
12 września 2022

Przykładowy harmonogram na kursie językowym

08:30-9:30

Breakfast

9:30-11:20

1-on-1

11:30-12:20

Practical session

12:30-13:20

Group activities

13:30-14:30

Lunch

15:30-16:20

Negotiations

16:30-17:20

1-on-1

17:30-18:20

Pronunciation session

18:30-19:20

2-on-2

19:30-20:30

Dinner

20:30-21:30

Entertainment

21:30

Social Time

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy

Nasi Uczestnicy to zarówno przedstawiciele sektora biznesowego, którzy w swojej pracy mają styczność z językiem angielskim, jak i osoby przygotowujące się do zagranicznego wyjazdu, rozmowy o pracę w angielskojęzycznej firmie oraz takie, które po prostu chcą rozwijać swoje kompetencje językowe.

Native Speakerzy

Osoby z różnych stron anglojęzycznego świata – posługują się językiem angielskim w sposób naturalny, taki jaki można usłyszeć w ich państwach.

Trenerzy Angloville

Wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego, którzy będą prowadzili kurs językowy, który jest jednym z elementów programu Angloville.

Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższy kurs Angloville Weekend

Od
do
Znalezione obozy
Termin
Miejsce wyjazdu

Hotel

15 – 17 września 2023

Warszawa

?

15 – 17 września 2023

Warszawa

13 – 15 października 2023

Warszawa

?

13 – 15 października 2023

Warszawa

pokaż więcej

Spędź weekend w Angielskiej Wiosce!

Angielska Wioska to najlepszy sposób na przełamywanie barier językowych i osłuchanie się z językiem angielskim w trakcie “całkowitego zanurzenia”. Całkowite zanurzenie polega na tym, że na jeden weekend całkowicie eliminujemy język polski i przestawiamy się na angielski. Efekt? Swoboda wypowiedzi, bezproblemowa komunikacja, pewność siebie i radość z konwersacji. To jest najbardziej skuteczna metoda nauki języka angielskiego.

Nie musisz wyjeżdżać za granicę

Żeby znaleźć się na kawałku anglojęzycznej ziemi wcale nie musisz lecieć do Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Angielska Wioska to odtworzenie takich warunków, jakie spotkałyby Cię za granicą. Przez cały weekend zanurzasz się w różnych akcentach języka angielskiego, bo native speakerzy z Angloville pochodzą z różnych zakątków świata. W programie konwersacje, warsztaty i trenowanie umiejętności praktycznych.

Nabierz pewności siebie w mówieniu po angielsku

Zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy z informacjami!

Nie znalazłeś/aś informacji, które Cię interesują? Chcesz skonsultować swój poziom językowy? Zostaw kontakt do siebie i uzyskaj informacje o programie Angloville Weekend
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera: