Nabierz płynności językowej w mówieniu po angielsku

Weekendowy kurs językowy z Native Speakerami

  1. Angloville
  2. Dla dorosłych
  3. Weekend Angloville w Angielskiej Wiosce

Z Angloville nauczysz się mówić po angielsku. Intensywne, zindywidualizowane doświadczenie językowe, które otworzy Cię na anglojęzyczny świat.

Angloville Weekend to intensywna, 2,5 dniowa praktyka języka angielskiego “1 na 1” z Native Speakerami. Kurs językowy Angloville prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, a sam pobyt w Angielskiej Wiosce jest najbardziej zindywidualizowanym doświadczeniem językowym w Europie.

Za sprawą 25h aktywnej komunikacji w języku angielskim, uczestnicy pozbywają się barier w rozmowach, a także nabierają większej swobody komunikacji w różnych sytuacjach praktycznych.

Unikalność metody Angloville

Anglojęzycznego środowisko = ani słowa po polsku przez cały wyjazd

25h komunikacji z Native Speakerami w 2,5-dniowy weekend

Kontakt z native speakerami 1 na 1 przez cały czas

General English i Business English – dwie ścieżki tematyczne do wyboru

Różne akcenty = brytyjski, amerykański, irlandzki w 1 miejscu

Tylko konwersacje, warsztaty i umiejętności praktyczne

Angloville Weekend to:

  • w pełni zindywidualizowany program; każdy uczestnik ma dedykowanego partnera – Native Speakera, z którym wspólnie realizują ustalone przez siebie cele
  • elastyczna struktura, pozwalająca na dopasowanie programu do potrzeb Uczestników
  • dwie odrębne ścieżki szkoleniowe pozwalają na wybór najbardziej odpowiadających nam tematów i pracę nad umiejętnościami, które są dla Uczestnika najważniejsze. Możliwość łączenia ścieżek tematycznych
  • każda sesja odbywa się w formacie „1 na 1” z  native speakerem. W trakcie programu sesje z różnymi native speakerami, o różnych akcentach

Opinie Google

Córka była z Angloville w Dworze Pomorskim. Pozbyła się bariery językowej. Zaczęła płynnie mówić po angielsku. Nawet w szkole nauczycielka była w szoku, że przez tydzień zrobiła taki postęp. Polecam!

Dorota Malanowicz Avatar Dorota Malanowicz
10 października 2023

Fantastyczne doświadczenie, zabawa, wiele ciekawych zadań do zrealizowania w grupie, mnóstwo indywidualnych rozmów z ciekawymi ludźmi, a wszystko po angielsku. Nie można chcieć więcej!

Alicja Dąbrowska Avatar Alicja Dąbrowska
17 września 2023

W tym roku córka była na 3 obozach ( różnych tematycznie) ten ocenia najlepiej, nasza Pani od j. angielskiego jest pod wrażeniem postępu jaki zrobiła córka podczas obozu z Angloville

Agnieszka Osuch Avatar Agnieszka Osuch
17 września 2023

Zniknęła bariera rozpoczęcia rozmowy w języku angielskim.Polecam rodzicom ,których dzieci pragną nawiązać kontakty z rówieśnikami anglojęzycznymi , posługiwać się swobodnie jeżykiem angielskim jak ojczystym.

Małgorzata Kawa-Góralska Avatar Małgorzata Kawa-Góralska
17 września 2023

Córka wróciła zachwycona. Wszystko jej odpowiadało. Dużo satysfakcji czerpała zwłaszcza z zajęć ze swoją mentorką. Polubiła kilku native speakerów. Przełamała barierę komunikowania się po angielsku. Od razu poprosiła, by mogła pojechać za rok:)

Dorota Nowakowska Avatar Dorota Nowakowska
17 września 2023

Wspaniały wyjazd, wspaniale doświadczenie, naturalnie z angielskim. Córka zachwycona, na pewno pojedzie następny raz!

Magda B. Avatar Magda B.
17 września 2023

Syn był na Juniorach ma 13 lat był w Niegocinie wrocił bardzo zadowolony a jechał pełen obaw bo nikogo nie znał. Jest coś magicznego w tych obozach atmosfera ludzie miejsca no i angielski którego chce się używać. Bardzo motywujące są te obozy.

Anna Anna Avatar Anna Anna
17 września 2023

Moje dziecko było niesamowicie zadowolone z tego obozu!!❤️

Joanna Mantaj Avatar Joanna Mantaj
17 września 2023

Przykładowy harmonogram na kursie językowym

08:30-9:30

Breakfast

9:30-11:20

1-on-1

11:30-12:20

Practical session

12:30-13:20

Group activities

13:30-14:30

Lunch

15:30-16:20

Negotiations

16:30-17:20

1-on-1

17:30-18:20

Pronunciation session

18:30-19:20

2-on-2

19:30-20:30

Dinner

20:30-21:30

Entertainment

21:30

Social Time

Kim są uczestnicy naszego wyjazdu językowego?

Uczestnicy

Nasi Uczestnicy to zarówno przedstawiciele sektora biznesowego, którzy w swojej pracy mają styczność z językiem angielskim, jak i osoby przygotowujące się do zagranicznego wyjazdu, rozmowy o pracę w angielskojęzycznej firmie oraz takie, które po prostu chcą rozwijać swoje kompetencje językowe.

Native Speakerzy

Osoby z różnych stron anglojęzycznego świata – posługują się językiem angielskim w sposób naturalny, taki jaki można usłyszeć w ich państwach.

Trenerzy Angloville

Wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego, którzy będą prowadzili kurs językowy, który jest jednym z elementów programu Angloville.

Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się najbliższy kurs Angloville Weekend

Od
do
Znalezione obozy
Termin
Dostępność
Miejsce zbiórki

Nazwa Hotelu

24 – 26 maja 2024

Ostatnie miejsca

Warszawa

?

24 – 26 maja 2024

Ostatnie miejsca

Warszawa

pokaż więcej

Spędź weekend w Angielskiej Wiosce!

Angielska Wioska to najlepszy sposób na przełamywanie barier językowych i osłuchanie się z językiem angielskim w trakcie “całkowitego zanurzenia”. Całkowite zanurzenie polega na tym, że na jeden weekend całkowicie eliminujemy język polski i przestawiamy się na angielski. Efekt? Swoboda wypowiedzi, bezproblemowa komunikacja, pewność siebie i radość z konwersacji. To jest najbardziej skuteczna metoda nauki języka angielskiego.

Nie musisz wyjeżdżać za granicę

Żeby znaleźć się na kawałku anglojęzycznej ziemi wcale nie musisz lecieć do Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Angielska Wioska to odtworzenie takich warunków, jakie spotkałyby Cię za granicą. Przez cały weekend zanurzasz się w różnych akcentach języka angielskiego, bo native speakerzy z Angloville pochodzą z różnych zakątków świata. W programie konwersacje, warsztaty i trenowanie umiejętności praktycznych.

Nabierz pewności siebie w mówieniu po angielsku

Zrób pierwszy krok do płynności językowej 💛 To będzie Twoja przygoda życia!

Wypełnij formularz i otrzymaj pakiet informacji. Dowiedz się jak Angloville odmieni Twoją płynność językową.
* pola wymagane

Chcesz być na bieżąco z nowościami o Angloville?
Dołącz do newslettera: