Kursy językowe dla dorosłych

  1. Angloville
  2. Dla dorosłych

Angloville pomoże Ci usunąć blokady językowe dzięki intensywnej praktyce języka angielskiego „1 na 1” z Native Speakerami.

Kurs językowy w Angielskiej Wiosce to najbardziej zindywidualizowany program językowy w Europie. W trakcie trwania programu Uczestnik odbywa ponad 70 godzin rozmowy z native speakerami. W wiosce znajduje się podobna ilość uczestników polskich oraz uczestników native speakerów, dzięki temu trzon interakcji stanowią spotkania 1 na 1. Program został tak zaplanowany, by maksymalnie wykorzystać 6 dni pobytu.

Znajdź kurs dla siebie

Zamieszkaj w “Angielskiej Wiosce” i przełam bariery językowe!

70h aktywnej komunikacji “1 na 1” z native speakerami w 6 dni

25h komunikacji 1 na 1″ z native speakerami

Nie znalazłeś kursu który Cię interesuje?

Zostaw kontakt do siebie, a nasz doradca wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
* pola wymagane

Pierwsza Angielska Wioska w Polsce

Angloville nauczy Cię mówić po angielsku. Organizujemy najbardziej zindywidualizowane i praktyczne doświadczenie językowe w Europie. Mówimy tylko po angielsku podczas każdej godziny programu Angloville. Stawiamy na komunikację „1 na 1” z native speakerami.

Nasz flagowy program Angloville Adult, składa się z 6 dni intensywnego kursu językowego oraz pobytu w “Angielskiej Wiosce” gdzie spotkasz native speakerów z całego świata. Program Angloville Adult daje podobne efekty, co miesiąc spędzony w Wielkiej Brytanii.

Jesteś w kraju anglojęzycznym, wciąż będąc w Polsce

W Angielskiej Wiosce stworzyliśmy takie warunki, jakie spotkałyby Cię za granicą. Wszyscy dookoła mówią po angielsku, nie tylko na zajęciach, ale tez przy śniadaniu czy spotkaniach poza programem. Dzięki temu, że odłączamy zupełnie język polski, uczestnik naturalnie zaczyna przestawiać się na język angielski, bez wywierania na nim presji. To najlepsza metoda, aby zacząć robić postępy. Osłuchanie się z językiem, przełamywanie barier i swobodne mówienie: to są cele Angielskiej Wioski.

Różnorodność kultur
i akcentów

Native speakerzy w Angielskiej Wiosce pochodzą z różnych kultur i różnych krajów anglojęzycznych. Mówią różnymi akcentami, opowiadają o różnych państwach, porozrzucanych po całym świecie. To właśnie ta różnorodność jest tak fascynująca dla uczestników, pomaga im przełamać się w środku i dać się wciągnąć w te ciekawe historie, która mają do powiedzenia. Okazuje się, ze nie trzeba wkuwać słówek i przerabiać podręczników, żeby zacząć mówić po angielsku!

Ciągła komunikacja

Angloville wykorzystuje metodę konwersacyjną, opartą o ciągłą komunikację. Program ma charakter wielkiej wymiany kulturowej, w trakcie której odbywamy szereg konwersacji i praktycznych sesji z różnymi native speakerami, celem zbudowania strefy komfortu w kontekście komunikacji z native speakerami. Przełamanie bariery w mówieniu i odblokowanie się przed komunikacją w języku angielskim jest produktem ubocznym, który ma miejsce podczas 6-dniowego „zanurzenia w języku” i dzięki temu, że to native speakerzy są partnerami do rozmów dla polskich Uczestników.

Profesjonalna kadra

W trakcie programu, dedykowani trenerzy Angloville będą czuwali nad tym, by Uczestnicy osiągnęli indywidualne cele językowe, a także by otrzymali pomoc z wyjaśnianiem potrzebnych aspektów językowych. Trenerzy są odpowiedzialni za organizowanie zajęć, gier, zabaw oraz przygotowanie materiałów edukacyjnych.

Zadzwoń Zamów rozmowę Wyślij e-mail