Zintegruj swój zespół z Angloville

Dobrze funkcjonujący zespół to taki, który jest ze sobą dobrze zintegrowany. Pracodawca powinien umiejętnie zbudować dobre i przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy się nie tylko lubią, wspierają, ale też stanowią prawdziwy team. Doskonałym sposobem są różnego rodzaju aktywności organizowane w godzinach pracy oraz wyjazdy integracyjne. W Angloville znajdziesz sposób na to, by dzięki skutecznej integracji jednocześnie podnosić kompetencje swoich pracowników.

»Przełam bariery językowe w 6 dni«

»Przełam bariery językowe w 6 dni«

Kursy wyjazdowe w kraju i za granicą

Jeszcze kilka lat temu wyjazd integracyjny dla pracowników był nietypowym i rzadko spotykanym urozmaiceniem codzienności pracowniczej. Dziś firmy prześcigają się w udziwnianiu wszelkich szkoleń i wyjazdów, zaskakując coraz bardziej. Trekkingi, quady, czy sporty ekstremalne już nikogo nie są w stanie zaskoczyć. Każdy wyjazd integracyjny, niezależnie od jego profilu, będzie wzmacniać umiejętności miękkie pracownika: umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy z zespołem i przełożonymi, co też przekłada się na umiejętność pracy z klientami. Co jednak z umiejętnościami twardymi, które podnoszą kompetencje pracowników? Wyjazdowy kurs języka angielskiego to połączenie integracji i umacniania kompetencji językowych. Programy wyjazdowe trwają od trzech do sześciu dni i polegają przede wszystkim na przełamywaniu bariery w języku angielskim. Szkolenia oparte są na spotkaniach z native speakerami z całego świata. Dzięki temu uczestnik jest w stanie osłuchać się i zacząć rozumieć różne akcenty języka angielskiego, co wzmacnia pewność siebie i swobodę. Często to właśnie niezrozumiała wymowa zniechęca do kontynuowania rozmowy. Kurs pomoże przełamać barierę w mówieniu. Dzięki temu nawet jeśli kurs będzie mieć miejsce w Polsce, uczestnicy będą się na nim czuć jak w kraju anglojęzycznym.

»Przełam bariery językowe w 6 dni«

Kursy stacjonarne w centrali i oddziałach

Aby oswoić się z dźwiękiem różnych akcentów języka angielskiego, nie trzeba wcale wyjeżdżać z Polski. Angloville oferuje skuteczne kursy i szkolenia w Twojej firmie lub w naszej centrali i jej oddziałach. Prowadzone są przez doświadczonych w nauczaniu języka angielskiego native speakerów, a ich celem jest doskonalenie umiejętności językowych w naturalnym środowisku. Nacisk kładziony będzie na tę dziedzinę życia, w której pracownicy potrzebują wsparcia, na przykład biznesowe konwersacje, czy wzbogacania słownictwa. Kurs pomaga przebić się przez trudną barierę językową i nabrać swobody podczas codziennych czynności zawodowych. Rozmowa telefoniczna po angielsku z kontrahentem nie będzie stanowiła już żadnego problemu.

»Przełam bariery językowe w 6 dni«

Co wyróżnia Angloville na tle innych?

Wszystkie kursy dla firm Angloville są szyte na miarę. Na początku, jeszcze przed rozpoczęciem, ustalane są cele do osiągnięcia. To zapewnia koncentrowanie się w trakcie kursu na tym, co ważne i motywujące. Program rozpisany o konkretne kamienie milowe jest o wiele bardziej efektywny i zapewnia skuteczność w znacznie szybszym czasie. Istnieje też możliwość kompleksowego łączenia różnego rodzaju rozwiązań. Można połączyć programy stacjonarne z programami wyjazdowymi, a także wzbogacić je o kurs online. Najważniejszy jest doskonały efekt, a elastyczność pozwoli dostosować się pod preferencje oraz potrzeby Twoich pracowników. Wiemy to z doświadczenia. W naszych kursach uczestniczyło już ponad 7 tysięcy osób.

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz skonsultować swój poziom lub masz pytania – zostaw kontakt do siebie.

[fc id=’74’ align=’center’][/fc]

5/5 - (1 vote)