• 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 533 655 147
Zapytaj o kurs dla siebie

Wyślij
Wiadomość wysłana!

Koronawirus a podróże


Temat koronawirusa jest obecnie bardzo obecny w mediach i rodzi wiele pytań, w tym od osób, które zamierzają wyjechać na kurs językowy Angloville. Jako firma bardzo poważnie podchodzimy do tematu bezpieczeństwa uczestników programu dlatego też podejmujemy wszelkie możliwe działania prewencyjne w tym zakresie, stosując się do zaleceń władz naszego kraju. Na chwilę obecną Ministerstwo Spraw Zagranicznych apeluje o unikanie wszelkich podróży zagranicznych. Sytuację można monitorować na bieżąco na stronie www.gov.pl

Co mogą Państwo obecnie zrobić przygotowując się do wyjazdu Angloville?

Zalecane jest skupienie się na częstym myciu rąk środkami na bazie alkoholu, ponieważ jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów zmniejszenia ryzyka infekcji i rozprzestrzeniania się wirusa. Angloville zachęca również do śledzenia oświadczeń rządowych oraz do zapoznania się bezpośrednio z informacjami na stronie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Zalecamy sprawdzić jakie ubezpieczenie Państwo posiadają oraz wybrać to, które obejmuje ochronę chorób wynikających z epidemii. 

Jak Angloville dba o bezpieczeństwo uczestników programu?

Native speakerzy, którzy uczestniczą w Angielskiej Wiosce podlegają obecnie dodatkowej weryfikacji pod kątem wizyty w ostatnim czasie w kraju zagrożenia. W Angloville stosujemy się w tym zakresie do wytycznych Ministerstwa Zdrowia. Jeżeli z uzyskanych przez nas informacji wynika, że dany Native Speaker w przeciągu ostatnich 14 dni przed programem przebywał na terenie Włoch, Chin, Korei Południowej, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru lub Tajwanu, nie może on wziąć udziału w programie, a na jego miejsce rekrutowany jest inny mentor. Podkreślamy, że nie mamy sygnałów aby ktokolwiek z naszej kadry Native Speakerów chorował, a powyższe kroki mają charakter zapobiegawczy. Taka sama zasada jak Native Speakerów obowiązuje całą kadrę uczestniczącą w programach. Ze względów bezpieczeństwa rezygnujemy z jakichkolwiek form współpracy z osobami, które w określonym przez Ministerstwo Zdrowia jako niebezpiecznym okresie przebywali w krajach ryzyka. Wszyscy polscy uczestnicy otrzymali wiadomość e-mail z informacją, że osobom, które w przeciągu ostatnich 14 dni przed programem przebywali na terenie wyżej wymienionych krajów, rekomendujemy zmianę terminu programu. 

Czy wychowawcy na programie zostali zapoznani z środkami ostrożności w przypadku zarażenia wirusem? 

Nasza kadra została przeszkolona z procedur dotyczących zdrowia - otrzymali oni termometry do użytku przez uczestników programu, mają schemat postępowania w przypadku pojawienia się u kogokolwiek na programie objawów takich jakich kaszel, duszności, temperatura pow. 38 stopni. Znają także listę ośrodków zdrowia rozszerzoną o szpitale zakaźne. Zarówno my, jak i władze uważamy, że podróżowanie zarówno dla uczestników jak i kadry do miejsc, w których organizujemy wyjazdy jest bezpieczne. Powyższa informacja będzie stale aktualizowana.
Aktualizacja 24/03/2020 godz. 12:50

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś(aś) informacji, które Cię interesują?

Skontaktuj się z nami!

[]
1 Step 1
Imię
no-icon
Telefon
icon-phone
Wiadomośćmore details
0 /

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder