O angielskiej wiosce kids

Angloville Kids to program językowy, który łączy proces przełamywania bariery w mówieniu po angielsku z doskonałą zabawą. Na każdych 8 młodych uczestników przypada dwóch wychowawców - jeden native speaker oraz jeden polskojęzyczny lektor. Codziennie uczestnicy odbywają program tematyczny dotyczący innego kraju anglojęzycznego: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii, i podczas gier i zabaw poznają kulturę każdego z nich.

Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy w Polsce „Angielską Wioskę", gdzie mówi się wyłącznie po angielsku.


Angloville Kids to:

 • ANGIELSKI KAŻDEGO DNIA - uczestnicy wykorzystują każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim: podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków czy czasu wolnego.
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – zajęcia odbywają się w małych grupach - na każde 8 osób przypada dwóch wychowawców (jeden native speaker oraz jeden polskojęzyczny lektor), którzy zwracają się do dzieci tylko po angielsku.
 • KREATYWNIE SPĘDZONY CZAS I DOBRA ZABAWA - dzieci biorą udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznych, zawsze w towarzystwie native speakerów.

Unikalność Angloville Kids:

7 dni = 60 godzin zabaw w języku angielskim w towarzystwie native speakerów
Native speakerzy z całego anglojęzycznego świata
Towarzystwo native speakerów podczas każdej godziny programu

Angielska Wioska w Polsce   =   symulacja życia za granicą

Wychowawcy posiadający doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w nauczaniu angielskiego.
Nauka przez kreatywną zabawę
Nie uczymy przez książki, nie uczymy w klasie językowej

W programie m.in. : poznanie kultury anglosaskiej, gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty, zajęcia artystyczne, wycieczki - wszystko w języku angielskim i w międzynarodowym gronie!

Uczestnicy

[cml_media_alt id='290']pol[/cml_media_alt]

Uczestnicy polscy

Dzieci w wieku 7-11 lat z całej Polski. Są ciekawe świata, czasami nieśmiałe – ale chcą się rozwijać. Bardzo łatwo przychodzi im przyswajanie nowych słówek, których uczą się wymawiając je poprawnie od samego początku.

[cml_media_alt id='291']flagi_03[/cml_media_alt]

Native Speakerzy

Absolwenci i reprezentanci czołowych uniwersytetów z Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii. Przyjeżdżają specjalnie do Polski, by spędzić fantastyczny tydzień z dziećmi. Ich celem jest motywacja polskich uczestników oraz pokazanie, ze nauka języków obcych jest fajna i niekoniecznie musi odbywać się w salach lekcyjnych. Część uczestników anglojęzycznych została desygnowana do uczestnictwa przez partnerskie instytuty kształcenia nauczycieli TEFL z Anglii, USA i Irlandii.

Koordynatorzy

 • Monika Wojnowska
  Koordynator Programu Angloville Junior & Angloville Kids
  Absolwentka historii ze specjalizacją język angielski. Studiowała we Włoszech na Università degli Studi della Tuscia w Viterbo koło Rzymu. Uczestniczka projektów Erasmus i Erasmus +, m.in. w Bușteni (Rumunia). Prywatnie pasjonatka mediewistyki, miłośniczka podróży i kultur śródziemnomorskich.
 • Daria Powałowska
  Koordynator Programu Angloville Kids
  Absolwentka filologii angielskiej z dyplomem pedagogicznym. Kontynuowała studia na kierunku American Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy nauczyciela. Prywatnie mama Jasia, autorka bloga metodycznego i wielbicielka komiksów.
 • Justyna Papaj
  Koordynator Programu Angloville Kids
  Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego. Obecnie nauczyciel w przedszkolu anglojęzycznym. Wielokrotnie koordynowała programy Angloville Junior. W wolnej chwili lubi czytać książki fantasy.
 • Grażyna Żak
  Koordynator Programu Angloville Kids
  Związana ze szkolnictwem od blisko 30 lat, nauczyciel dyplomowany od 10 lat. Organizatorka wielu przedsięwzięć i inicjatyw służących promowaniu książki i czytelnictwa wśród dzieci, koordynatorka projektów "Kreatywny uczeń XXI wieku", "PoczytajMy", "Książki naszych marzeń". Posiada uprawnienia kierownika placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Organizatorzy

Angloville Sp. z o.o. Sp. K. jest wyłącznym organizatorem części szkoleniowej  programu.

Siedziba Angloville Sp. z o.o. Sp. K. mieści się przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS:  0000548006, REGON: 361005213, NIP: 6572917122).

Angloville Sp. z o.o.  jest wyłącznym organizatorem części turystycznej dla uczestników.

Firma Angloville Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce (KRS: 0000541765, REGON: 360712701, NIP: 6572916430), jest wpisana do Rejestrów Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych pod numerem 119/15 przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz posiada Gwarancję Ubezpieczeniową dla Touroperatorów wykupioną w TU Europa - polisa nr GT 268/2016.

Zapisz się

Chcę dołączyć do Angloville Kids i poprawić płynność językową:

Wysyłając formularz z tej strony wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Kursu do celów ewidencyjnych, zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz 883).
Pełne zgłoszenie uczestnika wymaga:
 • Akceptacji regulaminu
 • Przesłania powyższego formularza internetowego
Wyślij zgłoszenie

Newsletter