• 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag

Obóz językowy na Malcie

W Angloville oferujemy innowacyjne podejście do nauczania języka angielskiego. Z pomocą native speakerów z całego świata, tworzymy mini angielskie wioski w różnych europejskich krajach, w których mówi się jedynie po angielsku. Kursy Angielskiego na Malcie to połączenie innowacyjnego podejścia Angloville z wyjątkową ofertą kulturową Malty, a także piękną, słoneczną, śródziemnomorską pogodą. Nasze obozy językowe przygotowane są z myślą o młodzieży i nastawione są na przełamywanie barier językowych.

Kurs języka angielskiego za granicą – słoneczna Malta

Oferowane przez Angloville kursy językowe na Malcie to zindywidualizowane, 10-dniowe programy językowe, obejmujące ponad 100 godzin praktycznych zajęć z native speakerami. Na jednego native speakera przypada dwóch uczestników szkolenia, co pozwala zindywidualizować ofertę kursu oraz korzystnie wpłynąć na jego efektywność. Podczas kursu będziesz miał styczność z osobami z różnych stron anglojęzycznego świata. Wszystkie te osoby posługują się językiem angielskim w dokładnie takiej formie, z jaką można spotkać się na co dzień w ich państwach. Malta to jeden z wielu krajów, w których język angielski funkcjonuje jako język urzędowy. Nie jest to jednak zwykłe miejsce - ta urokliwa wyspa to prawdziwe królestwo słońca, pozytywnej energii i przyjaznej atmosfery. Decydując się na kurs języka angielskiego na Malcie wybierasz przyjemnie, lecz jednocześnie pożytecznie spędzony czas w otoczeniu morza, gorącego słońca i pozytywnie nastawionych ludzi! Wciąż zastanawiasz się, czy warto? Oto kilka najważniejszych powodów, dzięki którym przekonasz się, że warto wziąć udział w naszym kursie językowym na Malcie:

1. Nieustanny kontakt z językiem

Zagraniczny kurs językowy na Malcie umożliwia stały kontakt z językiem angielskim. Posługujemy się nim nie tylko na praktycznych zajęciach, ale i poza nimi – w prostych, codziennych sytuacjach oraz kontakcie z maltańskim otoczeniem. Udział w kursie językowym daje też możliwość obcowania z międzynarodowym środowiskiem, które rozbudza w nas otwartość językową i ,,zmusza” do przełamania bariery w mówieniu.

2. Nauka języka z native speakerem

Nauka języka angielskiego z native speakerem umożliwia poznanie języka dokładnie w takiej postaci, w jakiej jest on powszechnie używany. W ten sposób nie tylko łatwiej będzie Ci nauczyć się płynnego mówienia, ale i odpowiedniego akcentowania. Native speakerzy posługują się językiem w sposób całkowicie naturalny, a Ty możesz czerpać z kontaktu z nimi wszystko to, co najlepsze. Nasze kursy językowe odbywają się bez klasy językowej, bez książek i bez użycia języka polskiego!

3. Kontakt z kulturą i obyczajami

Udział w obozie językowym na Malcie to także możliwość poznania jednej z najciekawszych kultur europejskich, stanowiącej mieszankę wpływów śródziemnomorskich, anglosaskich i arabskich. Dzięki temu zdobywasz nowe doświadczenia, poszerzasz horyzonty myślowe i wzbogacasz wiedzę o świecie. Obcowanie z inną kulturą uczy Cię także także otwartości i tolerancji.

4. Możliwość zawarcia nowych znajomości

Podczas obozu językowego spędzasz czas w międzynarodowym towarzystwie, poznajesz native speakerów z całego świata, a także innych studentów z różnych krajów. Stajesz się bogatszy o nowe doświadczenia, tworzysz nowe zagraniczne kontakty i miłe wspomnienia. Razem ze swoimi nowymi znajomymi odkrywasz uroki Malty.

5. Przyjemne z pożytecznym

Obóz językowy na Malcie to sposób, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie tylko uczysz się języka, który wzbogaca Cię jako człowieka oraz zwiększa Twoją wartość na rynku pracy, ale i jednocześnie odbywasz ciekawą przygodę, spędzasz czas w otoczeniu malowniczych krajobrazów, a przede wszystkim cieszysz się nieustannym słońcem i pozytywną energią! Jeśli szukasz wyjątkowej oferty na wakacje z językiem angielskim, wybierz nasz obóz językowy. Malta to miejsce, w którym odpoczniesz, skorzystasz z licznych atrakcji i poprawisz komunikację w języku angielskim. Chcesz przełamać barierę językową na Malcie? Dowiedz się więcej!